Kategoriler
Genel

Telekomünikasyon sisteminde yaşayan elektromanyetik korku tesisi

Söylemem gereken çok önemli bir şey var, genellikle sadece en zengin ve en etkileyici insanlar için bir çare var. İnsan vücudunun elektromanyetizması ve dijitalleşmesi ile çalışır ve bununla ilgili tüm fikir insanları yaşamın her yerinden sayısallaştırmak ve klonlamaktır. 30’lu ve 40’lı yıllardan günümüze kadar faaliyet göstermektedir. Bütün “çare” kontrol aile Aile rothschilds Bu tesisi orada en iğrenç şeyler oluyor, sayısallaştırılmış bir klon yaparak insanları tekrar tekrar öldürmek ve daha sonra onları tekrar sakatlamak için klonu öldürmek. Daha da kötüsü, hepsinin en kötü yanı, dijitalleşenler, başka bir klon klonu veya daha da kötüsü, çocuklar ve hatta kendi şeylerini yemek gibi korkunç şeyler yapmak zorunda kalıyorlar. Malice, bu çılgın insanların yeni sayısallaştırılmış ve ötesinde ne yaptıkları konusunda sınır tanımıyor. Aklınıza gelebilecek en kötü şeyler ve küçük düşürücü şeyler, diğer masum insanlara ve hatta kendi ailelerinin insanlarına yaptıklarını düşünebilirsiniz. Birisinin düşünebileceği en kötü rahatsız edici şeyleri hayal edin ve zaten yaptılar ya da masum insanların bunu yaptığını ve hatta hayal edemediğimiz şeyleri hayal ettiler.
Sadece terminolojiyi daha az duygusal hale getirmek için, “klon” teriminden bahsettiğimde, bir klon değil, baklada ya da bunun gibi bir şeyde büyürler (aynı zamanda var olanlar da olsa) ben dijital hale getirilmiş bir kişiye ve aynı elektromanyetik kopyaya atıfta bulunuyorum düşünceler, anılar, duygular, kişilik bile kanlı blod tipi bile çoğaltılır ama elektromanyetik formda.

Başka bir forumdan biri bana “Bunların hepsini nasıl biliyorsun?” Diye sordu Dürüst cevabım “Rothschild’lerle konuştuğum için biliyorum, bu tesis boyunca bir buçuk yıldır bana işkence ediyorlar ve beni ve aynı zamanda beni rahatsız etmek ve tam anlamıyla beni feda etmek istediklerini söylüyorlar “

Forumdaki diğer bir kişi bana tesisi ve konumu söylememi söyledi. Dürüst cevabım şuydu: “Bu, telekomünikasyon sisteminde bulunan elektromanyetik bir tesistir, konumu tam anlamıyla telemetriden elektromanyetik dalgalar olan bir yer gibidir. Gözlerimiz 500 nm’den fazla göremediğinden, bunu yaptıklarını göremiyoruz.Elektromanyetik tesislerinde yaptıkları kötülüğü algılamak için yüksek bütçeli spektroskopik kameralara ihtiyacınız var.

Belki Kim’i bizim için spektroskopik bir kamerayla finanse edebiliriz, böylece yaptıkları kötülüğün resimlerine sahibiz, bu konuda biraz farkındalık yaratmalıyız, “

Bu forumdaki son yorumum şuydu: “Bilmemin tek nedeni, Rothschild’lerin onlarla konuşurken tam anlamıyla her şeyi anlatmasıydı, ancak iyi ve değişmek istediklerini düşünerek beni ikna ettiler. Ama tabii ki Yalan söylüyorum ve şimdi dürüstçe konuşuyorum ki herkes ne yaptıklarını biliyor. “

Herhangi bir sorunuz varsa, onları yeteneğimin en iyisine cevaplayacağım, ancak bunu kamuoyuna çıkarmamız gerekiyor, Bu fenomenin tek kaynakları ben ve birkaç insan.

Birisi podcast veya benzeri bir şey varsa lütfen bana ulaşın.

“Telekomünikasyon sisteminde yaşayan elektromanyetik korku tesisi” için 31 yanıt

İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 14-06-2020 19:21:23

Muş merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 16-06-2020 01:30:32

Malatya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:17:12

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız yeminle iyi, teşekkürler 07-07-2020 00:32:49

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2020 01:30:35

Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-07-2020 23:09:43

Bitlis merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 05-08-2020 04:18:23

Zonguldak merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-08-2020 18:21:24

Konya merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 07:00:40

Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-08-2020 16:32:57

Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-08-2020 02:27:46

Burdur merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, saolun 31-08-2020 03:15:07

Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, sağolun 08-09-2020 06:01:55

Yozgat merkezden ben gaye. Selam web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 05:24:35

Elazığ merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 08:28:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir