Geçenlerde eski Mısır üzerine bir belgesel izledim ve görünüşe göre bazı tarihçiler enerjiyi ve telepatik iletişimi kontrol altına alma konusunda kayıp bir bilgiyi bildiklerine inanıyorlar. Onlara göre, bu bilgi İskenderiye kütüphanesindeki Gnostik İncillerde bulunuyordu. Bu şeyler hakkında daha fazla bilgi bilen var mı? David Icke gibi bazı insanların Gnostikler hakkında çok şey bildiklerini biliyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Eğer bunda bir gerçek varsa, her şeyi ciddi şekilde değiştirir. Telepatik iletişim, her yaşamın sonunda bile sevdiklerinizle iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Nerede olursanız olun, bilinciniz hangi boyuta giderse gitsin, sevdiğiniz insanlarla her zaman içinizden bağlantı kurabilirsiniz.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 480

2. Kastamonu merkezden ben hatice. Mrb siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım 30-12-2020 13:27:27

3. Burdur dan kimler var. Telepatik iletişim? . Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , Aylin – 400

4. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. İzmir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 19:42:10

6. Muş merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-01-2021 16:37:04

7. Zonguldak dan kimler var. Telepatik iletişim? . Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , hatice – 285

8. Malatya dan kimler var. Telepatik iletişim? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 343

9. Hakkari dan kimler var. Telepatik iletişim? . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 443

10. Selam paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım

11. Giresun dan kimler var. Telepatik iletişim? . Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 499

12. Şanlıurfa merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-01-2021 10:31:09

13. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Selamlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 498

16. Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 38

18. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

19. Kilis merkezden ben emin. Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-02-2021 02:12:16

20. İstanbul dan kimler var. Telepatik iletişim? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , ali – 319

21. Bilecik merkezden ben . Mrb sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım 14-03-2021 03:28:10

22. Bilecik dan kimler var. Telepatik iletişim? . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 132

23. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. Merhabalar siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 430

25. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 115

26. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 211

27. Malatya merkezden ben hatice. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-04-2021 15:00:40

28. Karabük dan kimler var. Telepatik iletişim? . Selamlar siten süper ötesi güzel, face de paylaştım , hatice – 105

29. Bu konu : ” Telepatik iletişim? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 255

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link