Tek yaptığım televizyonun kendisinin ne dediğine dikkat çekmek oldu:

ELIQUIS alırken aşağıdaki yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse derhal doktorunuza danışın:

Nadir

Gözlerdeki kan

idrarda kan

kanlı veya siyah, katranlı dışkı

ciltte morarma veya mor alanlar

bilinç bulanıklığı, konfüzyon

kabızlık

kan tükürme

azalmış uyanıklık

yutma güçlüğü

baş dönmesi

bayılma

hızlı nabız

baş ağrısı

kurdeşen, kaşıntı, deri döküntüsü

eklem ağrısı veya şişlik

mide bulantısı ve kusma

burun kanaması

göz kapaklarının veya gözlerin, yüzün, dudakların veya dilin çevresinde şişlik veya şişlik

göz kızarıklığı

şiddetli mide ağrısı

nefes darlığı

göğüste gerginlik

olağandışı yorgunluk veya halsizlik

kan veya kahve telvesi gibi görünen malzeme kusması “

Tıbbın kendisinden gelen semptomların listesi çılgınca. Sağlıklı olmasına ve multivitamin, c, b ve d3 gibi vitaminler almalarına rağmen, ilaçlarının çoğu bu şekilde çalışır, korkunç sert ilaçlarından çok daha fazla sorunu çözer.

Author

9 Comments

1. Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 07:31:02

2. Kilis dan kimler var. Televizyonda bir eliquis reklamı vardı ve 4 kişiyi televizyonun yalan söylediğine ikna ettim. . Selamlar web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım , gaye – 296

3. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Televizyonda bir eliquis reklamı vardı ve 4 kişiyi televizyonun yalan söylediğine ikna ettim. . Merhaba web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 328

4. Isparta dan kimler var. Televizyonda bir eliquis reklamı vardı ve 4 kişiyi televizyonun yalan söylediğine ikna ettim. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım , mehmet – 298

5. Siirt dan kimler var. Televizyonda bir eliquis reklamı vardı ve 4 kişiyi televizyonun yalan söylediğine ikna ettim. . Selam web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , gaye – 384

6. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, saolun

7. Bu konu : ” Televizyonda bir eliquis reklamı vardı ve 4 kişiyi televizyonun yalan söylediğine ikna ettim. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 415

8. Antalya merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım 07-04-2021 07:32:15

9. Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 02:05:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link