Bana göre bu çok açık. Mümkün olduğunca çok insanı aşı almaya zorlamak için tüm gezegende yapılan muazzam bir beyin yıkama operasyonu. Bu kadar çok insanın bu gündeme kapıldığını görmek zor. Medya, halkın beynini yıkamak ve kamuoyunu yalanlarla etkilemek için kullanılıyor. Aşının uzun vadede ne etkilediğini bilin, ancak bu iyi olamaz. Lütfen bu aşıyı almayın, yalvarırım.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ahmet – 308

2. Batman dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 21

3. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-03-2021 01:11:31

4. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 428

5. Balıkesir merkezden ben emin. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:30:22

6. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 48

7. Slm paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım

8. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, saolun 19-03-2021 21:28:05

9. Adana merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 27-03-2021 13:56:42

10. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. Iğdır dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 237

12. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 449

13. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha mükemmel, sağolun , Emine – 259

15. Selam sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Slm web siteniz cidden iyi, sağolun , elif yılmaz – 180

17. Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , Hasan – 113

18. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 452

19. Kilis merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-05-2021 19:50:50

20. Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Kırşehir dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun , ali – 361

22. Tekirdağ dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfa valla güzel, face de paylaştım , ziya – 125

23. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 11-05-2021 12:43:59

24. Burdur merkezden ben ahmet. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-05-2021 13:08:18

25. Şırnak dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun , ali – 397

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link