Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz?

Bana göre bu çok açık. Mümkün olduğunca çok insanı aşı almaya zorlamak için tüm gezegende yapılan muazzam bir beyin yıkama operasyonu. Bu kadar çok insanın bu gündeme kapıldığını görmek zor. Medya, halkın beynini yıkamak ve kamuoyunu yalanlarla etkilemek için kullanılıyor. Aşının uzun vadede ne etkilediğini bilin, ancak bu iyi olamaz. Lütfen bu aşıyı almayın, yalvarırım.

This Post Has 14 Comments

1. ahmet

Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden güzel, tebrikler , ahmet – 308

2. ahmet

Batman dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 21

3. gaye

Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-03-2021 01:11:31

4. gaye

Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 428

5. emin

Balıkesir merkezden ben emin. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:30:22

6. ziya

Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 48

7. Hasan

Slm paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım

8. doruk

Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, saolun 19-03-2021 21:28:05

9. ziya

Adana merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 27-03-2021 13:56:42

10. emin

selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. ali

Iğdır dan kimler var. Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 237

12. Aylin

Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 449

13. ziya

selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

14. Emine

Bu konu : ” Televizyonda duyduğunuz tek şeyin neden aşı olduğunu ve aşı olduğunu ve bunu alarak hayatları ve dünyayı nasıl kurtaracağınızı düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha mükemmel, sağolun , Emine – 259

Bir cevap yazın