“Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor

Geçen yıl salgının başlangıcında, bilgilerinizi satacaklarından şüphelendiğim için, bu “kişi izleme” gereksinimleri için kullanmak üzere bir e-posta ve Google Voice numarası hazırladım. Özellikle işler zarar veriyorsa ve bu restoranların “temas takibini” nasıl gerçekleştireceğini hiç anlamadığım için

Bakın, e-posta ve telefon numarası kesinlikle gereksiz posta ve robo aramalarla doludur.

Daha dün gece, spor salonu mobil uygulamalarını indirmemi ve bir hesap oluşturmamı (tabii ki e-posta ve telefon numarasıyla) böylece “üyelik kartlarına fiziksel olarak dokunmaları” ya da başka bir şey yapmamı sağladı. Mantıklı olmayan bir bs bahanesi çünkü a) check-in sırasında zaten kartıma hiç dokunmadılar ve b) virüs hava yoluyla neredeyse hiç fiziksel temas yoluyla yayılmıyor🙄

““Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor” üzerine 10 yorum

1. Elazığ dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 16

2. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-02-2021 00:57:23

3. Mardin dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 330

4. Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 115

5. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-02-2021 01:41:18

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link