Geçen yıl salgının başlangıcında, bilgilerinizi satacaklarından şüphelendiğim için, bu “kişi izleme” gereksinimleri için kullanmak üzere bir e-posta ve Google Voice numarası hazırladım. Özellikle işler zarar veriyorsa ve bu restoranların “temas takibini” nasıl gerçekleştireceğini hiç anlamadığım için

Bakın, e-posta ve telefon numarası kesinlikle gereksiz posta ve robo aramalarla doludur.

Daha dün gece, spor salonu mobil uygulamalarını indirmemi ve bir hesap oluşturmamı (tabii ki e-posta ve telefon numarasıyla) böylece “üyelik kartlarına fiziksel olarak dokunmaları” ya da başka bir şey yapmamı sağladı. Mantıklı olmayan bir bs bahanesi çünkü a) check-in sırasında zaten kartıma hiç dokunmadılar ve b) virüs hava yoluyla neredeyse hiç fiziksel temas yoluyla yayılmıyor🙄

Author

26 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

2. Elazığ dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 16

3. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-02-2021 00:57:23

4. Mardin dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 330

5. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 115

8. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-02-2021 01:41:18

9. Ordu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, saolun 28-02-2021 00:59:59

10. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Batman merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 28-02-2021 15:33:08

12. Malatya dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Merhaba web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 248

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 116

14. Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ali – 125

15. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

16. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2021 02:09:16

17. Kahramanmaraş dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 373

18. Bilecik dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 211

19. Gaziantep dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 62

20. Tekirdağ dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 77

21. Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. Merhaba web siten inanki güzel, sağolun , Hasan – 321

22. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

23. Konya dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 211

24. Bu konu : ” “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 170

25. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

26. İzmir dan kimler var. “Temas takibi” için sağladığınız bilgileri satan işletmelerin sayısı çılgına dönüyor . Selamlar paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 170

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link