ABD Hava Kuvvetleri C-17 Globemaster III

Google bunu ^

Bu Globemaster’ın aynı görüntüsünün (aynı açıda) birden çok kopyasını bulacaksınız.

Aynı düzlem görüntüsü kesilir ve çeşitli farklı arka planlara kopyalanır, aynı varsayılan gölge filtresi eklenmiş olarak yürüyen photoshoplu insanlar (yani teoride, eğer bu efekt photoshop tarafından eklenmemişse, bu, aynı düzlemin tüm bu teorik fotoğrafları anlamına gelir) hepsi on yıl boyunca günün aynı saatinde çekilmiştir, çünkü tüm gölgeler (“fotoğrafa” eklenmiş olsalar bile) her zaman aynı yöne yönlendirilmiştir), uyumsuz ve tek tip olmayan çeşitli pencere tonları ve tutarsız gradyanlar, uyumlu renk altıgen tonlarının eksikliği, kesmek için kement aracının özensiz kullanımından düzlemin etrafındaki çizgiler, metin renk tonlarının farklılaşması ve düzlem numaraları (örn: 1109) ve düzenlenmemiş “Hava Kuvvetleri” arasında çeşitli kontur özelliği kullanımı sayının yanındaki metin ve en belirgin olanı – bu uçak, googled bir stok görüntü olarak göründüğünde, birden fazla stok fotoğraf web sitesinden satın alabilir veya ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Google ve lütfen düşüncelerinizi geri bildirin, sadece açık bir tartışma isteyin. İşte kendi gözlemlerinizi başlatmak için sadece 3 kısa örnek, ekleyebileceğim daha birçok şey var

Diğer gözlemler: 2012’ye kadar uzanan makaleler bulundu Fark bulutlarının ve lensin parlama özelliklerinin birçok kullanımı Bu “globmaster”ın diğer düzlem görüntüleri de on yıl boyunca farklı durumlara photoshoplanarak çeşitli şekillerde kullanıldı

2019’dan makale

2018 Hawaii’den ayrılış

2021 – yama aracının veya benzeri bir şeyin kullanımını görmek için Hava Kuvvetlerinde RC’nin altına bir göz atın, logonun yarısı kelimenin tam anlamıyla gitti

Author

24 Comments

1. Afyon merkezden ben Hasan. Selam sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 20-08-2021 11:48:34

2. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 78

4. Yozgat dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 430

5. Adana dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Slm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 420

6. Balıkesir dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Selamlar web siten ciddiyim güzel, şukuladım , – 148

7. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun , mehmet – 221

8. Afyon dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Selam paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım , – 194

9. Niğde dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 488

10. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 29

11. Kahramanmaraş merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-08-2021 00:52:07

12. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 367

13. Eskişehir dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 250

14. Kırklareli merkezden ben ali. Selam siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:58:43

15. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , Aylin – 257

16. Artvin dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, sağolun , ahmet – 125

17. Kayseri dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 378

18. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun 09-09-2021 19:10:31

19. Zonguldak dan kimler var. Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. . Merhabalar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 9

20. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 172

21. Bu konu : ” Temel photoshop bilgisi olan herkes bunu görebilir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 186

Write A Comment