Yakın zamanda bölgemdeki hava tahminlerinin epey uçuk olduğunu fark ettim. Günlerce arka arkaya yağmur yağması çağrısı yapıyorum, bu yüzden plan yapma olasılığım daha düşük, ancak sonunda yağmur yağmıyor ya da çok az alıyoruz.

Hava tahminlerini manipüle etmenin ve onları ince bir sosyal mühendislik biçimi olarak kullanmanın ne kadar kolay olacağını düşündüm.

Hava durumu haberin sadece bir parçası, bu yüzden propaganda amacıyla kullanılması mantıklı görünüyor.

Başka kimse benzer bir şey fark etti mi?

32 Comments

1. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

3. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Merhabalar paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 273

4. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-08-2021 22:20:51

5. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 478

6. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 487

7. Karabük dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 313

8. Kayseri dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun , – 487

9. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha güzel, facebookta paylaştım 14-08-2021 01:08:49

10. Bitlis dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 396

11. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki mükemmel, tebrikler , emin – 119

12. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , hatice – 488

13. Bartın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 26-08-2021 20:58:48

14. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 21

15. Adana dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 445

16. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 113

17. Aydın dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 148

18. Zonguldak dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Merhabalar web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 239

19. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inan ki iyi, şukuladım 13-09-2021 19:59:57

20. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 266

21. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın valla çok güzel, şukuladım 18-09-2021 12:42:36

22. Balıkesir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, şukuladım 18-09-2021 22:33:45

23. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 387

24. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Kocaeli dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 5

26. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

27. Trabzon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-09-2021 09:35:19

28. Bu konu : ” Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Emine – 196

29. Ardahan dan kimler var. Temelsiz Teori: Hava tahminleri, yağmuru yanlış tahmin etmek için manipüle edilir, böylece insanlar daha az . Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 416

Write A Comment