Bu, aylardır yapmayı düşündüğüm bir şey. Tin Foil Hat podcast’ini, Rogan’ı, Coast to Coast, George Noorey’yi vb. Seviyorum. Paranormal ve TÜM komploları sevdim. Ayrıca teneke folyo şapka iğnesi olan tek bir emaye iğne bulamadım, bu yüzden bir tane yaptım! Bu tasarım süreci 5 tam gün sürdü, o kadar çok revizyon var ki, gerçekten mükemmel olmasını istedim. Pin kartının doğru olması için çok fazla revizyon aldığından bahsetmiyorum bile. Onunla çok heyecanlandım. Bir arkadaşına söyle, harika bir çorap doldurur. Benimki gibi küçük işletmeleri desteklemek çok şey ifade ediyor. hepinize teşekkürler.

Author

43 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 92

4. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 01-12-2020 09:50:12

5. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 416

6. Bilecik merkezden ben Aylin. Selam siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-12-2020 07:35:28

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Slm siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 367

9. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 321

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 464

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 18-12-2020 12:43:43

13. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 451

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 284

15. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 413

16. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

17. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-01-2021 06:40:25

18. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhaba web siten inanki mükemmel, saolun , – 219

19. selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 416

21. Ankara dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Mrb web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 303

22. Malatya dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, saolun , emin – 133

23. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 02:01:36

24. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 63

27. Hakkari merkezden ben Emine. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 22:27:18

28. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 426

30. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 106

31. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun

32. Kayseri dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Selam siten inanki iyi, teraziye tıkladım , Emine – 223

33. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

34. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 29-03-2021 09:35:45

35. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 212

36. Yozgat merkezden ben memo. Selam web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 10-04-2021 09:38:49

37. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 173

38. Kütahya dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 481

39. Afyon merkezden ben . Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:54:32

40. Samsun dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 204

41. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link