Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇

Bu, aylardır yapmayı düşündüğüm bir şey. Tin Foil Hat podcast’ini, Rogan’ı, Coast to Coast, George Noorey’yi vb. Seviyorum. Paranormal ve TÜM komploları sevdim. Ayrıca teneke folyo şapka iğnesi olan tek bir emaye iğne bulamadım, bu yüzden bir tane yaptım! Bu tasarım süreci 5 tam gün sürdü, o kadar çok revizyon var ki, gerçekten mükemmel olmasını istedim. Pin kartının doğru olması için çok fazla revizyon aldığından bahsetmiyorum bile. Onunla çok heyecanlandım. Bir arkadaşına söyle, harika bir çorap doldurur. Benimki gibi küçük işletmeleri desteklemek çok şey ifade ediyor. hepinize teşekkürler.

“Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 92

2. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 01-12-2020 09:50:12

3. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 416

4. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Slm siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 367

5. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 321

6. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 464

7. Zonguldak merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 18-12-2020 12:43:43

8. Bayburt dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 451

9. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 284

10. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 413

11. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-01-2021 06:40:25

12. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Merhaba web siten inanki mükemmel, saolun , – 219

13. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 416

14. Ankara dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Mrb web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 303

15. Malatya dan kimler var. Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 . Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, saolun , emin – 133

16. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 02:01:36

17. Bu konu : ” Teneke Folyo Şapka pimi tasarladım 🕳️ 🐇 ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 63

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link