LA ve Seatle gibi şehirlerde biriken evsizlerin sayısını ne kadar çok görürsem o kadar nedenini merak ediyorum. Çadır kentler, uyuşturucunun yasallaştırılması, polisin rekor sayıda ayrılması, şehirler polis finansmanını kesiyor. Pek çok ünlü ve zengin insan eyalet dışına taşınıyor. Bu sadece politika mı yoksa sadece insanların yaşayacakları bir yer yok, bu yüzden California’ya gidiyorlar. Gerçekten devlete teslim mi olacaklar? Belki bir evsizlik durumu yaratmak, tüm ilaçları izole alanlarda bulundurmak. Bana hepsi tuhaf geliyor.

LA

SeatlePolice

Cali

Gönderen … rmhoward21
[comments]

Author

48 Comments

1. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 126

2. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Samsun dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 145

4. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-04-2021 11:05:05

6. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-04-2021 11:12:09

7. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 75

8. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 37

10. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 80

11. Ankara dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 311

12. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

13. Adıyaman dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 98

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 207

15. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 72

16. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım , mehmet – 209

17. Uşak dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 418

18. Merhaba herkese siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Konya dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 389

21. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun

22. Bitlis merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2021 00:32:42

23. Batman dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 363

24. Elazığ dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , emin – 377

25. Edirne dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 185

26. Nevşehir dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Selam herkese sayfanız valla güzel, teşekkürler , Hasan – 376

27. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

28. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, şukuladım 27-05-2021 01:38:16

29. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 209

30. Sivas merkezden ben emin. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-05-2021 16:07:37

31. Bingöl dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 94

32. Çankırı merkezden ben ali. Mrb sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun 04-06-2021 04:44:42

33. selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, sağolun

34. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

35. Elazığ merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun 17-06-2021 20:24:48

36. Antalya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 22-06-2021 23:03:57

37. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 47

38. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 18

39. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 326

41. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 80

42. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhabalar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 23:06:43

43. Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 49

44. Osmaniye merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanki güzel, saolun 10-07-2021 03:09:58

45. Bolu merkezden ben ali. Selam paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 15-07-2021 11:24:19

46. Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım 17-07-2021 05:29:51

47. Sinop merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 29-07-2021 12:39:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link