Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak.

Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak.

LA ve Seatle gibi şehirlerde biriken evsizlerin sayısını ne kadar çok görürsem o kadar nedenini merak ediyorum. Çadır kentler, uyuşturucunun yasallaştırılması, polisin rekor sayıda ayrılması, şehirler polis finansmanını kesiyor. Pek çok ünlü ve zengin insan eyalet dışına taşınıyor. Bu sadece politika mı yoksa sadece insanların yaşayacakları bir yer yok, bu yüzden California’ya gidiyorlar. Gerçekten devlete teslim mi olacaklar? Belki bir evsizlik durumu yaratmak, tüm ilaçları izole alanlarda bulundurmak. Bana hepsi tuhaf geliyor.

LA

SeatlePolice

Cali

Gönderen … rmhoward21
[comments]

This Post Has 15 Comments

1. ali

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 126

2. gaye

Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Hasan

Samsun dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 145

4. mehmet

merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

5. elif yılmaz

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-04-2021 11:05:05

6. ali

Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-04-2021 11:12:09

7. ali

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 75

8. Hasan

Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

9. ali

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 37

10. memo

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 80

11. emin

Ankara dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 311

12. banu

selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

13. emin

Adıyaman dan kimler var. Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. . Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 98

14. elif yılmaz

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 207

15. ahmet

Bu konu : ” Teori: ABD’nin Batı Kıyısı önümüzdeki yıllarda bir şekilde yok olacak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 72

Bir cevap yazın