Covid19, bir silah alıcı ajanı teslim etmek için kullanılan korkutma taktiğidir. Aşılar EMF’ye yanıt verir. Nüfusun yeterli bir kısmı aşılandığında, silah, milyarları öldürecek EMF frekansları vermek için açılacaktır. Muhtemelen kan pıhtılaşmasıyla.

Silahlar, 2019 yılının Haziran ayında yüksek irtifalara yerleştirildi. Bir tür sabit insansız hava aracı. Yıldızlara benziyorlar ama onlara teleskopla baktığınızda yıldız değiller. 3-5 tanesini gökyüzünde, dünyanın her yerinde görebilirsiniz. Ama açık su üzerinde değil.

Bu “yıldızlar” daha büyük görünür ve yıldızlardan çok daha fazla titreşir. Onlara teleskopla baktığınızda, her “yıldızın” çıplak gözle görünen iki ayrı ışığı olduğunu görürsünüz. Gece açıksa, dışarı çıkın ve kendiniz görün.

Planlarında hıçkırıklar: Alışılmadık derecede yüksek sayıda aşılanmış kişi, aşının alıcı ajan işlevini kaybediyor. Bu öngörülemezdi ve büyük bir sorun. Anahtara basabilmek için kritik sayılara ulaşmak istiyorlar. Daha yeni aşılar veya daha fazla “jab” bekleyin.

Bütün bu salgın parayla ilgili değil. Cinayet ve kontrolle ilgili. Bizden çok fazla var ve itlaf etmek istiyorlar.

aşı yaptırmadılar. Arkadaşları ve aileleri aşı yaptırmadı.

Drone’lara dikkat edin. Aralık 2019’dan beri onlar hakkında birçok gönderi yaptım. Kimse umursamıyor gibi görünüyor.

25 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 04-08-2021 21:47:53

2. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler 05-08-2021 01:10:16

3. Selam web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 499

6. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 288

7. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 438

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 455

9. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, sağolun , banu – 447

10. selamun aleyküm web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , ali – 301

12. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 08-08-2021 13:32:48

13. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 08-08-2021 23:18:04

14. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 20:07:44

15. Muğla merkezden ben doruk. Mrb web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 15-08-2021 17:54:46

16. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 121

17. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

18. Bartın dan kimler var. Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , Aylin – 8

19. Siirt dan kimler var. Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir . Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 105

20. Bu konu : ” Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir ” çok güzel. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 12

21. Giresun dan kimler var. Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir . Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 3

22. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Aydın dan kimler var. Teori: Aşılar, kanı pıhtılaştırmak için EMF’ye yanıt verir . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 477

Write A Comment