Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak

Kalbi kırılmış Biden kaybedenlerinin hepsi Batı’ya göç edecek ve Kaliforniya, ülkedeki tüm menekşe ve kar tanelerinin bir araya gelip sızlayacağı kendi ülkesi olacak. Korkmuş kitleler sürekli kilit altında yaşayacaklar ve Kaliforniya’ya maske ve gözlükler olmadan giremeyeceksiniz. Buncha hercai menekşe kaybedenler.

“Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak” üzerine 35 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 04-11-2020 14:06:49

2. Ardahan dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 317

3. Niğde dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 256

4. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 08:52:40

5. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-11-2020 07:37:39

6. Muş dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 244

7. Yozgat dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 145

8. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler 23-11-2020 18:10:49

9. Muğla dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , gaye – 443

10. Sivas merkezden ben ahmet. Selam paylaşım valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 07:19:23

11. Trabzon dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 349

12. Antalya dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, saolun , Emine – 141

13. Bu konu : ” Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 185

14. Erzincan dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 111

15. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 26-12-2020 06:32:07

16. Bu konu : ” Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 392

17. Ordu merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-01-2021 15:59:22

18. Batman dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 156

19. Afyon merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 27-01-2021 19:37:05

20. Tekirdağ dan kimler var. Teori: Biden Kaybedenleri kendi uluslarını oluşturacak . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 386

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link