Kategoriler
Genel

Teori: Çin çok güçlendi, ABD orada covid bıraktı

Bir sürü bağlantı yayınlamayacağım, bu sadece bu durumun oynandığını izlerken aklımda oluşan bir teori.

• Trump / ABD ilk göreve başladığından beri Çin’i tehdit olarak görüyor.

• Çin, Ekim ayında Dünya Askeri Oyunlar etkinliğine katılan ABD’li askerlerden covid’in geldiğini iddia etti.

Batı medyası bunu yalan olarak reddediyor.

• Ama şimdi Trump’ın Çin’e karşı gündemi için tüm dünyanın bundan etkilendiği ve şimdi Çin’e karşı çok düşmanca hissettiği inanılmaz derecede uygun.

• Pek çok hükümetin ekonomilerini temelde öldürmeye istekli olan ve etkilenen kitleler arasında Çin’e daha fazla öfke bırakarak meraklı aşırı dolgun gibi görünen şeyleri karıştırın.

Teori: Covid oldu Batı’nın Çin’e ne kadar bağımlı olduğunu göstermenin keskin bir şok edici yolu ve Çin hükümetinin salgınlara belirsiz, gölgeli görünen yollarda tepki vereceğini ve düşmanlığı artıracağını bilerek, ABD ajanları tarafından kasıtlı olarak ABD vekilleri tarafından yayıldı. onlara karşı.

Islak bir piyasada rastlantısal çapraz kontaminasyonun bir sonucu olarak Çin karşıtı gündeme mükemmel şekilde uyanan bir salgını görmekte zorlanıyorum.

Feragatname – Ne Amerika’ya karşı ne Çin’e karşıyım, ne de Başkan Trump’a karşı güçlü hislerim var. Ben çok alaycıyım ve tesadüflere pek inanmıyorum.

“Teori: Çin çok güçlendi, ABD orada covid bıraktı” için 33 yanıt

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 06-05-2020 22:23:47

Tunceli merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 14-05-2020 11:26:41

Erzincan merkezden ben ziya. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:26:50

Tekirdağ merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, sağolun 14-05-2020 11:26:58

Gaziantep merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-05-2020 10:47:41

Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler 21-05-2020 06:34:33

Samsun merkezden ben ziya. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-05-2020 01:38:46

Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 31-05-2020 13:27:45

Sakarya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım 10-07-2020 04:05:49

Bayburt merkezden ben banu. Merhaba sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 01:43:11

Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 02-08-2020 23:33:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir