Teori: Donald Trump zaten tutuklandı

Sanırım Donald Trump dün akşam kadar erken tutuklanmış olabilir.

Bazı şeyler doğru değil ve ben durum hakkındaki varsayımlarıma dayanarak parçaları bir araya getirmeye çalışıyorum. İşte nasıl olduğunu açıklamak için olası bir zaman çizelgesi Donald Trump’ın tutuklanması yer olabilirdi:

1/6/21

Kalabalık başkent binasını ihlal ederken Trump Beyaz Saray’da kalır.

Trump, başkent binasına saldığı öfkeli kalabalıktan yasal olarak uzaklaşmak ve onu herhangi bir potansiyel serpintiden izole etmek için muhtemelen Beyaz Saray’da kalmayı seçti.

Muhtemelen, Trump başkentteki suç mahalline tüm dikkatini veriyor.

Bu noktada, Trump muhtemelen üstünlüğü elinde tuttuğunu düşünüyordu. Demokratik sürecimize karşı şiddetli saldırıyı öğrendiği için hevesli olduğu bildirildi … kötü bir kötü adamın yapacağı gibi.

Trump kuşatmayı izlemekten hoşlanıyor saatlerçaresiz yardım çağrılarına yeterince cevap vermeden.

SONUÇLARI

Kongre kilitlendi. Hem Demokrat hem de Cumhuriyetçi birçok milletvekili, her taraftan silahlı bir güruhun üzerlerine yaklaşması nedeniyle kabus gibi bir durumla karşılaştıklarında hayatlarından korktu.

O şok edici anda, kongre öfkeli kalabalığa karşı güçsüz olduklarını ve başkanın sadece ne olduğunun farkında olmadığını, bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadığını anladı.

Hepsi birlikte bu travmatik anı deneyimlediler ve sonunda yeraltına tahliye edildiler.

O sabah başkandan resmi bir ayrılık mektubu sunan Mike Pence, tahliye edilenler arasındaydı.

Pence geçtiğimiz günlerde cumhurbaşkanı tarafından seçimleri geçersiz kılmak için varsayımsal yetkiyi üstlenmesini acımasızca talep eden muazzam miktarda baskıya katlandı.

Pence ve kongrenin geri kalanı artık başkana herhangi bir sadakat borcu kalmamıştı.

25. DEĞİŞİKLİK

Trump, kongreyi yeraltına sıkıştırdığı için, hepsinin, kozun yarattığı ve düzeltmeyi reddettiği son derece tehlikeli durumdan kaçmak için ortak bir amacı vardı.

Bu muhtemelen 25. değişikliği kullanmayı düşündükleri zamandır.

Onlar yeraltındaydı ve kamuoyunun görüş dışındaydı. Daha da önemlisi, hepsinin yeni bir ortak düşmanları vardı: Amerika Birleşik Devletleri Başkanı. Önemli olan herkes oradaydı. Bir planı tartışmak ve onaylamak için bolca zamanları vardı. Kim bilir, belki Pence yemin etti ve her şey

Bu sırada Joe Biden, sürpriz bir hamle yapar ve Trump’a seslenmek için ulusal televizyona çıkar. Joe, Trump’a hemen tepki vermesini başarıyla söylüyor.

Biden tarafından ulusal düzeyde utanmış olan Trump, Twitter hesabına (National tv’de değil) çılgınca bir video yayınlıyor. Videoda gözle görülür şekilde enerjik ve destekçilerine çelişkili mesajlar veriyor, onların inançlarını tekrar tekrar doğruluyor, uğruna savaştıkları nedenin var olduğunu söylüyor, sonra beceriksizce onlara onları sevdiğini ve eve gitmeleri gerektiğini söylüyor.

DONALD TRUMP’UN TUTUKLANMASI

Trumps twitter hesabı askıya alınır ve seçmen sahtekarlığıyla ilgili mesajlar silinir.

Donald Trump, Twitter’ı karardıktan bir süre sonra muhtemelen gizli servis tarafından gözaltına alındı.

Donald’ı hala Beyaz Saray’da tuttular, ancak beyaz yakalı bir mahkum olarak. Trump her türlü iletişim aracından çıkarıldı. Güvenlik seviyeleri düşürüldü. Ciddi bir hukuki sıkıntı içinde olduğu kendisine bildirilir.

Trump avukatlarıyla konuşuyor. Sonunda başkan olmayacağını kabul eder ve sonunda eylemlerinin sonuçları olduğunu anlar.

Donald gizlice ve başarılı bir şekilde iktidardan uzaklaştırıldı, ancak halk henüz haberdar değil.

Bu acil durumu düzeltmek için toplanan bir komite var. Ulusa hitap etmek için Donald’ın bir videosunu yayınlamaları gerekiyor. Bu aldatıcıydı, çünkü yakın zamanda yenilmiş Trump ile çalışıyorlar ve destekçilerinin tutuklandığını öğrenirlerse tepki vereceğini biliyorlar.

Böylece, bir önceki güne kıyasla tam tersi bir mesaj göndererek bir senaryo yazarlar. Donald desteklenir ve isteksizce senaryoyu bir teleprompter aracılığıyla okur ve daha sonra videonun farklı bölümleri bir araya getirilerek düzenlenir.

Trump depresif, sönük, yenilmiş görünüyordu. Neredeyse önceki günkü kadar enerjik değil.

Bu videoda, ulusal korumayı aradığı için övgü alıyor. Bu, dün Pence’in ulusal muhafızları çağırdığı raporlarla çelişiyor.

Öyleyse … ulusal korumayı aramakla ilgili neden yalan söylüyorsun? Neden bu bilgiyi yoğun şekilde düzenlenmiş bir videonun teleprompter’ına yerleştirmenin önemli olduğunu düşündüler?

Bana en mantıklı açıklama, kuşatma sırasında, Pense yeraltındayken, 25’ini çağırarak Amerika Birleşik Devletleri Başkanı vekili olmasının mümkün olup olmadığı, bu da onun başkan Trump’ın emirlerinin yerine geçmesine ve aramasını sağlamasıdır. Ulusal muhafızlarda tek başına ve nihayetinde Trump’ı şiddeti teşvik etmeye devam edebileceği bir konumdan uzaklaştırdı.

dürüst olmak gerekirse hiçbir fikrim yok. Çok fazla çelişkili bilgi, garip davranış ve cevaplanmamış sorular var. Ne kadar yanıldığımı bana bildirin! Haha

“Teori: Donald Trump zaten tutuklandı” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Teori: Donald Trump zaten tutuklandı ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 38

2. Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-01-2021 11:28:52

3. Bu konu : ” Teori: Donald Trump zaten tutuklandı ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 281

4. Bu konu : ” Teori: Donald Trump zaten tutuklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 133

5. Samsun dan kimler var. Teori: Donald Trump zaten tutuklandı . Selamlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 250

6. Çankırı dan kimler var. Teori: Donald Trump zaten tutuklandı . Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 466

7. Muş dan kimler var. Teori: Donald Trump zaten tutuklandı . Selam web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 132

8. Mardin merkezden ben . Selamlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 06:26:39

9. Bu konu : ” Teori: Donald Trump zaten tutuklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 394

10. Yalova dan kimler var. Teori: Donald Trump zaten tutuklandı . Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 29

11. Tunceli dan kimler var. Teori: Donald Trump zaten tutuklandı . Selam herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 221

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link