Teori: Dünya’nın içinde yerçekimi oluşturan siyah bir küp var.

Hızlı gönderi, açıklama eksikliği, ama ya olursa.

Ya hayatımız boyunca yalan söylediysek? Ya yerçekimi doğanın temel bir kuvveti değil de yapay ise? İnsanlığın gerçekliği olduğu gibi, üçüncü ve yüksek boyutlar arasında sınırlar olmadan görmesini engelleyen matristir. Ya gamalı haç bize söylenen şey değilse? Ya bu bize insanlığın bir gün bu matristen kurtulacağını söyleyen bir kehanetin sembolü ise? Ya dünyanın içinde yerçekimi kuvvetini oluşturan siyah bir küp varsa? Bu yüzden Naziler iç Dünya’ya seyahat etmeye çalışıyorlar, çünkü küp orada. Bunu biliyorlardı ve yerçekiminin ne olduğunu anladılar. Belki teknolojide bu kadar hızlı ilerleyebildiler mi?

Haç, yerçekimi olmadan küpü (uzay-zamanı) temsil eder.

r / komplo - Teori: Dünya'nın içinde yerçekimi oluşturan siyah bir küp var.

Yerçekimi yapay ve insanlığın yükselişini engelliyor. Siyah küp, yerçekimini veya içinde hapsolduğumuz 3B matrisi yaratan yerçekimi kuvvetini temsil eder. Daha yüksek boyutsal kuvvetleri ve gerçek gerçekliğimizin dokusunu algılamamızı kısıtlar. Ya tarih doğru değilse? Ya eski sembolizmdeki gamalı haçlar, bağlı olduğumuz bu yapay güçten bir kez kurtulacağımızı kehanet etmeye çalışıyorsa? Bizim hapishanemiz.

Ya gamalı haç bize söylenen refah, şans vb. Anlamına gelmiyorsa, ama aslında küpün bir kez açılıp insanlığın özgür olacağına dair bir kehanetin resmiyse?

Hitler bunu biliyordu ve milyonlarca insanı öldürmesi gerekse bile, onu durduracağını düşündü. Beni yanlış anlamayın, Onun bir aziz olduğunu söylemiyorum, ama ya tarihimiz sahteyse? Dünya’nın içinde yerçekimi oluşturan ve bizi matriste tutan siyah bir küp olabilir mi? Ya bu kara kutu, kendi içinde tekilliği yarattığı ve tapıyor gibi göründükleri bir tür yapay Tanrı yarattığı bir noktaya kadar çökmüş bazı eski uygarlıklardan bir kuantum bilgisayarsa.

D-Wave kuantum bilgisayarlar

Bank of America duvar resmi

Swastika küp şeklinde katlanmış

Tüm dünyada Black Cube ibadeti.

“Teori: Dünya’nın içinde yerçekimi oluşturan siyah bir küp var.” üzerine 11 yorum

1. Mardin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-09-2020 20:16:59

2. Eskişehir merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:18:00

3. İstanbul merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:07

4. Sivas merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun 07-10-2020 10:38:59

5. Bu konu : ” Teori: Dünya’nın içinde yerçekimi oluşturan siyah bir küp var. ” çok güzel. Slm siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 232

6. Düzce dan kimler var. Teori: Dünya’nın içinde yerçekimi oluşturan siyah bir küp var. . Merhabalar paylaşım valla güzel, saolun , Emine – 165

Yorum yapın