Birden fazla kişi, Mayıs ayındaki kripto çöküşünün bir Wyckoff dağılımını takip ettiğini zaten belirtti. Yani perakende yatırımcıları sarsmak için satış yapan, sonra yatırımlarını satın alan ve fiyatlar tekrar yükseldiğinde kârı kendilerine alan kurumlar.

Bu çöküş, Musk’ın bitcoin’in çevresel kaygıları hakkında attığı bir tweet ile başladı – ilk etapta bitcoin satın aldığında zaten bildiği bir şey.

Bir Wyckoff dağıtımından sonra piyasa bir bekle ve gör aşamasına girdi. Fiyat ya ağır bir şekilde toparlanacak ya da daha da düşecekti. Bitcoin çöküşten sonra iki ralli yaptı, ancak 40k’ya yaklaştıktan sonra Musk, rallileri sona erdiren tweetler yayınladı ve yatırımcılara tekrar satın alma zamanının geldiğini söyleyebilecek bir engeli aşmadan önce fiyatı düşürdü.

Şimdi soru, Musk’ın neden ilk etapta fiyatı sabote ettiği oluyor. Esasen kendi çıkarlarını sabote ediyor. Doge coin gibi başka bir para birimini itiyor olsa bile altcoinler BTC’nin fiyat hareketlerini takip ediyor. Yani BTC’yi sabote etmek, Doge’yi de sabote etmektir.

Benim teorim, bunun GME/AMC’nin kısa devresi ile kesişmesidir. Hedgefund’ların hızlı bir şekilde çok para kazanması gerekiyor. Musk, tüm zamanların en yüksek seviyesinde satamamaları için fiyatı kırdı. Ve şimdi fiyatın yükselmesini engelliyor, böylece büyük bir zararla satmak zorunda kalıyorlar.

Şortlar ortaya çıktıktan sonra aniden BTC’ye onay verirse, bu teorinin doğru olup olmadığını anlayacaksınız.

(Bu, noktaları birleştirmek için eğlenceli bir oyun için oluşturulmuş bir teoriydi, saçmalık olarak reddetmekten çekinmeyin)

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-06-2021 10:01:05

2. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 250

3. Manisa merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 12-06-2021 10:06:44

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

5. Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. Denizli dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Mrb siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 246

7. Gürbüz Reply

Selam web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 204

11. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 478

12. selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

13. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Karaman dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 455

15. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun , emin – 238

16. Gaziantep dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 486

17. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 09-07-2021 07:35:31

18. Artvin merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler 11-07-2021 16:16:57

19. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 319

21. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Afyon dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 498

23. Antalya dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 451

24. Nevşehir dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Mrb web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 215

25. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Mrb siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-08-2021 22:15:20

27. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 89

28. Bartın merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-09-2021 20:36:52

29. Bu konu : ” Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 99

30. Tekirdağ dan kimler var. Teori: Elon Musk’ın kripto para piyasasını manipüle etmesi, riskten korunma fonları bir kriz içindeyken onlara saldırmaktır. . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 87

Write A Comment