TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor?

KANIT: Geçen Noel bir Cuma günüydü, Sony saldırıya uğradı ve röportaj nedeniyle terör saldırıları ve benzeri şeylerle ilgili büyük bir tartışma çıktı.

Şimdi 2020’de, Noel’in Cuma günü olduğu bir yıl daha 2020 yaşandı.

Yeterince söylendi. Bunun nedeni ne olabilir? Belki uzaylılar diye düşünüyorum. Siz nasılsınız arkadaşlar? Bunun sebebi sizce nedir?

“TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor?” üzerine 22 yorum

1. Bitlis dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 482

2. Bilecik dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Selam web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 299

3. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, saolun , doruk – 64

4. Bilecik merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-12-2020 08:18:19

5. Karabük dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 310

6. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 314

7. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 370

8. Kastamonu dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Selamlar web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 25

9. Manisa dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 15

10. Afyon merkezden ben memo. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 09:53:14

11. Düzce dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Mrb siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 296

12. Şanlıurfa dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, saolun , hatice – 272

13. Bayburt dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Merhabalar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 20

14. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 26

15. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 117

16. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , Hasan – 63

17. Malatya dan kimler var. TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? . Selam siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , ziya – 147

18. Bu konu : ” TEORİ: Her yıl Noel bir Cuma, kötü şeyler oluyor. Bu ne anlama geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 397

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link