* bunların hepsi ABD perspektifinden

2019’a dönüş: İran ve Çin ile gerilim – petrol sevkiyatları ele geçirildi – Ordu drone düşürüldü – İran uçağı düşürüldü – İranlı general şimdi 2020’de: Çin’den biyo-silah saldırısı – ekonomiler aksadı. -sosyal türbülans etkili. -destabilizasyon etkin. -İletişim teknolojisindeki sıçramalar = çoğunlukla kuantum hesaplama nedeniyle bilgi silahlanma yarışı (Çin kazanıyor) Bu ay tek başına – her yerde ufaklıklar – savaş uçağı düşürüldü. – uçak gemileri deoloyed ediliyor –hükümet hackleniyor – Nashville’de patlarsa

Gönderen … FuckWadSupreme
[comments]

Author

25 Comments

1. Isparta dan kimler var. Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor . Selam herkese siteniz cidden mükemmel, şukuladım , banu – 149

2. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

4. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-01-2021 10:36:27

5. Merhaba paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler

6. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Kayseri merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 10-01-2021 00:29:19

8. Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 11-01-2021 18:36:59

9. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-01-2021 01:51:07

10. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kars dan kimler var. Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor . Merhaba sayfa cidden iyi, saolun , hatice – 193

12. Bu konu : ” Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun , Emine – 481

13. Kars dan kimler var. Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor . Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 260

14. Kütahya dan kimler var. Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , – 225

15. Iğdır merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 10-02-2021 14:30:33

16. Bu konu : ” Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 209

17. Bu konu : ” Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 69

18. Bu konu : ” Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 128

19. Merhaba herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. Aksaray dan kimler var. Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor . Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 428

21. Bu konu : ” Teori: İkinci Dünya Savaşı şu anda gerçekleşiyor ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 310

22. Bitlis merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler 15-04-2021 11:12:13

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link