Batı son 50 yılda gayri safi yurtiçi hasıla büyüme rakamları bildirdi, bunu ‘Enflasyonu’ düşürerek başardı ve enflasyonu düşürdüler … Ucuz işgücü ülkelerinin tüm işleri yapmasını sağlayarak, Batı’daki insanlar, tamamen yabancı işgücü tarafından oluşturulan bir ürün için logo tasarımı ve drop shipping veya borsa listesi alma gibi üst düzey işlere odaklanabilir.

(Acı olmak istemem) ama mesele şu ki işin bitmesi

Emek ülkeleri daha akıllı hale geldi, özellikle Çin

Ancak Batı’nın hala enflasyon rakamlarını düşük tutması gerektiğinden (yanlış olsa bile) yeni bir anlatıya ihtiyaçları var

Tahminimce, 10 yıl içinde CPI sepetinden bir sürü şeyi ÇIKARACAK ve milyonlarca insanı bunu isteyerek ve gülümseyerek yapmaya ‘asmak’ için (önümüzdeki 10 yıl içinde)

İklim anlatısına ihtiyaçları var

Yani batılı çocuklar büyüdüğünde, isteyerek her şeyden vazgeçerler ve sözde “gelişmiş” ekonomi anlatısı devam edebilir.

(Acı demek istemiyorum, Şahsen işimden zevk alıyorum, batı ülkelerine satış yapmak için uğraşıyor olsam bile)

Author

6 Comments

1. Bu konu : ” Teori: İklim gündemi (ve neden buna ihtiyaçları var) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 311

2. Bu konu : ” Teori: İklim gündemi (ve neden buna ihtiyaçları var) ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , Hasan – 97

3. Kırklareli dan kimler var. Teori: İklim gündemi (ve neden buna ihtiyaçları var) . Selam herkese paylaşım cidden güzel, tebrikler , mehmet – 158

4. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 08-04-2021 12:23:19

5. Bu konu : ” Teori: İklim gündemi (ve neden buna ihtiyaçları var) ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 371

6. Bu konu : ” Teori: İklim gündemi (ve neden buna ihtiyaçları var) ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 168

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link