Bu baharda dünyanın dört bir yanındaki pek çok insan maskelerden ve emirlerden bıktığı için bazı kısıtlamaları kaldırmak ZORUNDA. Maskeler hakkındaki son CDC kılavuzu bu çaresizliğin bir işaretidir. Eylül veya Ekim ayına kadar bildirilen vakalar katlanarak artarsa ​​ve yeni dalga aşılanmamışlar suçlanırsa şaşırmam.

Bazıları, aşıların bağışıklık sisteminizi normalde meydana gelenden daha fazla başka enfeksiyonlara maruz bırakabileceğini düşünüyor. Bunun mantıklı olup olmadığını bilmiyorum, ama saçmalığın işe yaraması için bile gerekli olmayabilir. Gelecek sonbaharda mevsimsel grip ve diğer enfeksiyonlar ortaya çıkacaksa, tüm ölümleri C19’a atamaya çalışabilir ve bunu aşı pasaportları gibi daha sert kısıtlamaları zorlamak için kullanabilir.

Sanırım şu anda aşı pasaportu için baskı yapsalardı, daha çok yaz başında büyük bir tepkiyle karşılayacaklarını biliyorlar. Zaman gösterecek, ancak yukarıda açıklanan senaryo gerçekleşirse, o noktada iktidarı ele geçirme potansiyeli muazzam olacaktır.

Önümüzdeki kış vakalarının, insanların büyük bir kısmının aşı olduktan sonra bile, önceki kadar yüksek veya daha yüksek olduğunu hayal edin. İnsanlar salgından kurtulmak için haklarından vazgeçmek, aşılanmamışları linç etmek ve hatta cildinizin altına pasaport veya cips aşılamayı kabul etmek dahil olmak üzere her şeyi yapmaya hazır olacaktır.

Bunun birkaç ay içinde olacağını görürseniz, bunun baştan beri plan olduğunu bileceksiniz. O zamana kadar durumla ilgili açıklamalar ne olursa olsun, kötü niyetli niyetler olmaksızın otoriter önlemleri zorladıkları bir senaryo olduğuna inanmayı reddediyorum. Salgının ilk yanlış yönetiminin yetersizlikten kaynaklanmış olabileceğini anlıyorum, ancak bu noktada planın başından beri ne olduğu açıktı.

Author

27 Comments

1. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler

2. Uşak merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 17-05-2021 22:18:53

3. Gümüşhane dan kimler var. Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü . Selam siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 446

4. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 18-05-2021 04:45:24

5. Muş merkezden ben . Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-05-2021 11:29:26

6. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 17

7. Yalova dan kimler var. Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, tebrikler , mehmet – 322

8. Konya merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-05-2021 16:58:23

9. Mardin merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-05-2021 10:51:10

10. Amasya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 27-05-2021 19:01:30

11. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-05-2021 09:42:50

12. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım 02-06-2021 09:55:51

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 240

14. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , hatice – 231

15. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım , memo – 244

16. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 47

17. Ankara dan kimler var. Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü . selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 47

18. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, tebrikler , memo – 345

19. Çanakkale merkezden ben . Merhaba web siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-07-2021 03:20:55

20. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 42

21. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 50

22. Isparta dan kimler var. Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü . Selamlar web sitesi valla mükemmel, tebrikler , ziya – 270

23. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 37

24. Uşak dan kimler var. Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 170

25. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun 26-07-2021 02:49:06

26. Bu konu : ” Teori: İnsanların aşı kanıtı olmadan maskesiz gitmelerine izin veriyorlar çünkü ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 157

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link