Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor

Kenevirin çok sayıda faydası vardır.

İyi ya da kötü için temel etkilerden biri, çoğu durumda eylemden uzak durmaktır.

Evet, esrarı farklı bir şekilde kullanan ve çok şey başaran aykırı insanlar var.

Kendimde ve başkalarında, kronik sigara içenlerin fikirlerle ısınmaya eğilimli olduklarını, ancak aslında onları gördüklerinde daha soğuk olduklarını fark ettim.

Sam Amca bunu biliyor.

“Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 37

2. Van merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, şukuladım 06-01-2021 04:11:46

3. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, teşekkürler , Aylin – 274

4. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 134

5. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 158

6. Artvin merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 23-01-2021 17:41:47

7. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 277

8. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , Hasan – 360

9. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, tebrikler , memo – 333

10. Karaman dan kimler var. Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım , memo – 63

11. Manisa dan kimler var. Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor . Merhaba web siten gerçekten hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 40

12. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 60

13. Konya dan kimler var. Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor . Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 371

14. Bu konu : ” Teori: Kenevir, şefkatli bir hükümet yüzünden değil, daha ziyade kullanıcıyı eylemsizlik ve itaatle uyuşturduğu için yasal hale geliyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 275

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link