Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı

Bir düşünün, tüm güvenlik ve savunma birimlerimiz dahil olmak üzere, 18 binden fazla devlet ve kurumsal makinelerde dünya tarihindeki EN BÜYÜK bilgisayar saldırısı. Devlet siber savunması bulamadı, özel bir şirket buldu ve bu 9 ay sonraydı. Hâlâ devam ediyor ve her bir makine, tüm ağ değiştirilmedikçe kaldırılamaz.

Ve muhtemelen Rusça. Bunun reddedileceğini biliyorum, ancak kanıtlar açık ki, Trump onlar için tam bir varlık değilse de en azından Rusya ile suç ortağıydı. Melania bal küpüydü. Sadece 2016’da Rus müdahalesi nedeniyle kazandı. (Evet, bu soruşturma KAPATILMAMIŞTIR ve yakında suçlanacak.)

Solarwinds hikayesi, Trump’ın seçimi kaybettiği, FBI’ın bunu güvenli bir seçim olarak ilan ettiği ve mahkemelerin bunu tersine çevirmeyeceği anlaşıldıktan sonra Aralık ortasında patlak verdi. Trump mitingi Mart olarak değiştirdi ve sıkıyönetim yasasını yürürlüğe koymak için son hendek çabası olarak, seçim onayının yapıldığı gün Kongre Binası kuşatmasını yönetti. Savunma Bakanlığı darbe girişimini durdurdu ve Trump, tüm sosyal medya hesaplarını kaybederek yöneticileriyle doğrudan iletişime güvenmek zorunda kaldı.

Trump pasaportunu kaybetti ve uçuş yasağı listesinde. Mikrofon düşüşü.

“Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 63

2. Gaziantep dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, sağolun , ali – 274

3. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 15-02-2021 23:01:17

4. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ali – 407

5. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım , ali – 304

6. Bitlis dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , banu – 379

7. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 420

8. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , ziya – 430

9. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 05-03-2021 08:35:04

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link