Bir düşünün, tüm güvenlik ve savunma birimlerimiz dahil olmak üzere, 18 binden fazla devlet ve kurumsal makinelerde dünya tarihindeki EN BÜYÜK bilgisayar saldırısı. Devlet siber savunması bulamadı, özel bir şirket buldu ve bu 9 ay sonraydı. Hâlâ devam ediyor ve her bir makine, tüm ağ değiştirilmedikçe kaldırılamaz.

Ve muhtemelen Rusça. Bunun reddedileceğini biliyorum, ancak kanıtlar açık ki, Trump onlar için tam bir varlık değilse de en azından Rusya ile suç ortağıydı. Melania bal küpüydü. Sadece 2016’da Rus müdahalesi nedeniyle kazandı. (Evet, bu soruşturma KAPATILMAMIŞTIR ve yakında suçlanacak.)

Solarwinds hikayesi, Trump’ın seçimi kaybettiği, FBI’ın bunu güvenli bir seçim olarak ilan ettiği ve mahkemelerin bunu tersine çevirmeyeceği anlaşıldıktan sonra Aralık ortasında patlak verdi. Trump mitingi Mart olarak değiştirdi ve sıkıyönetim yasasını yürürlüğe koymak için son hendek çabası olarak, seçim onayının yapıldığı gün Kongre Binası kuşatmasını yönetti. Savunma Bakanlığı darbe girişimini durdurdu ve Trump, tüm sosyal medya hesaplarını kaybederek yöneticileriyle doğrudan iletişime güvenmek zorunda kaldı.

Trump pasaportunu kaybetti ve uçuş yasağı listesinde. Mikrofon düşüşü.

Author

29 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 63

3. Gaziantep dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, sağolun , ali – 274

4. Van merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 15-02-2021 22:36:44

5. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 15-02-2021 23:01:17

6. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , ali – 407

7. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım , ali – 304

8. Bitlis dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , banu – 379

9. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 420

10. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , ziya – 430

11. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım harbiden güzel, şukuladım 23-02-2021 04:50:57

12. Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, saolun

14. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler

15. Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 05-03-2021 08:35:04

16. Düzce merkezden ben memo. Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun 05-03-2021 12:44:20

17. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 433

18. Aydın merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 10-03-2021 21:58:57

19. Yalova merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-03-2021 01:19:43

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 82

21. İzmir dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 422

22. Gaziantep dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , Hasan – 348

23. Kırşehir dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 443

24. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım

25. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

26. Osmaniye dan kimler var. Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 139

27. Gaziantep merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-05-2021 17:37:07

28. Bu konu : ” Teori: Trump, Capitol Siege’i Solarwinds’ın dikkatini dağıtmak için planladı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , hatice – 275

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link