Teori: Trump işin içinde

Bu reddit’in eskiden teorileri ortaya atmakla ilgili olduğunu hatırlıyorum. Şimdi kuralların ne olduğunu bilmiyorum, umarım bu kaldırılmaz, ama işte benim teorim:

Trump işin içinde. NWO, solu kızdırmak ve daha da radikalleştirmek için onu Oval Ofis’e yerleştirdi. Hollyweird ve medyanın desteğiyle Orwell yasaları ırkçılık karşıtı, çeşitlilik ve “güvenliğiniz” adına çıkarılıyor. Trump mahkemelerde “kazanırsa” Amerika yanacak ve bence fikir bu. Trump buna karşı görünüyor, ancak bence fikir de bu. Trump’ın karşı olduğu herhangi bir şey, sol için olacaktır. Buna Hollyweird ve medyanın çoğu dahildir. İnsanların kendi çıkarlarına karşı bu şekilde davranmalarını sağlamak kolay olacaktır. Trump bataklığı gerçekten tüketiyor olsaydı bugün burada bizimle olacağını sanmıyorum. Bana deli demen umurumda değil, eğer yaparsan bununla birlikte devam etmek için iyi bir karşı argüman hazırla.

“Teori: Trump işin içinde” üzerine 24 yorum

1. Niğde dan kimler var. Teori: Trump işin içinde . selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 314

2. Aydın dan kimler var. Teori: Trump işin içinde . Merhabalar paylaşım inan ki güzel, tebrikler , emin – 361

3. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:04:47

4. Samsun dan kimler var. Teori: Trump işin içinde . Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 482

5. Bu konu : ” Teori: Trump işin içinde ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 347

6. Bu konu : ” Teori: Trump işin içinde ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 11

7. Bu konu : ” Teori: Trump işin içinde ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 251

8. Bu konu : ” Teori: Trump işin içinde ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler , doruk – 207

9. Çorum dan kimler var. Teori: Trump işin içinde . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 20

10. Bu konu : ” Teori: Trump işin içinde ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 207

11. Nevşehir dan kimler var. Teori: Trump işin içinde . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler , doruk – 55

12. Bartın merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-02-2021 15:28:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link