İşte benim almam. Bir şeye yeterince öfkelendiğimizde hakların sağdan sola elimizden alındığını hepimiz biliyoruz. Ancak komplolar ve alternatif, her şeyin ne kadar açığa çıktığı düşünüldüğünde gerçekten bir dayanak noktasına sahip. Örneğin Epstein.

Şimdi sözde ‘sol’ genellikle mantıklı ve anlayışlı insanlardır ve ne kadar eğitimli olduğunuzu gösteren çalışmalar var, daha fazla eğilimli olma eğiliminiz var. Temelde şefkatli. Öyleyse, merhametli insanların ifade özgürlüğünü ve muhalefetini ortadan kaldırmaya nasıl katılmalarını sağlarsınız? Faşistleri, neo-conları, alternatif hakları, onlara ne demek istiyorsan onu kızdırıyorsun. Ya da en azından onlara inanan insanlar.

Demokrasimizi faşistlerden korumaktan mutluluk duyuyoruz ve bu yüzden hükümete karşı eleştirel sesleri sınırlayacak yasalar yakında çıkarsa şaşırmam. İçeriden o kadar aşağılık bir tehdit olmalıydı ki ülkeyi güvence altına almalısınız. Ve Fox News dronları o kadar kolay manipüle ediliyorlar ki bunu yıllardır yapıyorlar, bu muhtemelen bunu göreceğimiz son şey değil.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Gönderen … Freedomofnow
[comments]

Author

21 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 415

2. Manisa dan kimler var. TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. . Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 168

3. Bu konu : ” TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 76

4. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 03:25:34

6. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Osmaniye dan kimler var. TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. . Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 277

8. Bu konu : ” TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 468

9. Bu konu : ” TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 424

10. selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun

11. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , – 252

13. Giresun dan kimler var. TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Emine – 298

14. Mrb paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım

15. Isparta merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-02-2021 02:32:04

16. Eskişehir merkezden ben banu. Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 14-03-2021 02:24:30

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 18

18. Niğde dan kimler var. TEORİ: Tüm bu isyan durumunun gerçek nedeni. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 142

19. Antalya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-03-2021 20:29:12

20. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım 07-04-2021 06:50:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link