Düşünürseniz, çok mantıklı geliyor. Kaydedilen tarihten beri tüm dinler gökyüzündeki tanrılar hakkında konuşur. İncil’de yalnızca uzaylı karşılaşmaları olarak tanımlanabilecek kayıtlar vardır. tüm melekler pekala dünya dışı varlıklar olabilirdi. bu onların gelişmiş bilgilerini ve neden gökyüzünde bir krallık vaat ettiklerini açıklıyordu. Uzaylıların bizi genetik olarak yarattığına inanıyorum ve bu yüzden eksik bir bağımız var. Gök insanlarına tanrılar olarak tapıyoruz, oysa gerçekte onlar küçük gri / yeşil adamlar veya reptiller olabilirler.

Author

71 Comments

1. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 30-08-2020 14:34:10

2. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 30-08-2020 18:27:02

5. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Selam herkese web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Bilecik merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler 31-08-2020 01:40:51

9. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-09-2020 02:02:19

11. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-09-2020 06:55:08

12. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 10-09-2020 17:08:46

13. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun

15. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 09:48:36

16. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 08-10-2020 22:43:38

17. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, saolun 13-10-2020 12:41:16

18. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 22-10-2020 21:18:32

20. Karaman dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 321

21. Hatay dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 330

22. Muğla dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 17

23. Van dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım , memo – 51

24. Yozgat dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Merhaba herkese siten vallaha mükemmel, saolun , memo – 85

25. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 07-12-2020 21:53:48

26. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 262

27. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 09-12-2020 05:35:50

28. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 449

29. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki güzel, teşekkürler , banu – 236

30. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler

31. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 468

32. Van dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Mrb sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 433

33. Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 19:02:30

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla güzel, şukuladım , elif yılmaz – 238

35. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 112

36. Kütahya dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Mrb paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 195

37. Düzce dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ali – 399

38. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 19

39. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten yeminle iyi, teşekkürler 16-01-2021 12:34:11

40. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 113

41. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, saolun , ahmet – 444

42. Merhabalar sayfa vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

43. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

44. Samsun dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 183

45. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-02-2021 14:11:45

46. Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun 04-02-2021 00:33:11

47. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-02-2021 02:27:02

48. Yozgat dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Merhabalar siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , banu – 78

49. Afyon merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 19:14:53

50. Bitlis dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Slm siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ali – 17

51. Kırklareli dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 3

52. Kırıkkale merkezden ben doruk. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-02-2021 23:54:17

53. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

54. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 39

55. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

56. Kütahya merkezden ben banu. Selam sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 20-03-2021 16:22:44

57. Selam sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

58. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler 04-04-2021 20:05:12

59. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 145

60. Kayseri merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-04-2021 21:17:58

61. Bu konu : ” Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 278

62. Malatya dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Merhaba web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 259

63. Kocaeli dan kimler var. Teori: Uzaylılar yeryüzünde yaşamı tohumladılar ve bizi din yoluyla kontrol etmeye ve etkilemeye devam ediyorlar. . Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 162

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link