VPN’ler çok ağır reklam veriyor ve maliyeti çok düşük. “Güvenlik” vaadiyle tüm internet trafiğinizi onlar üzerinden yürütmek amacıyla yabancı (veya yerli) bir istihbarat servisi tarafından kolayca çalıştırılabilirler gibi görünüyor.

CIA veya FBI olsaydım, bir VPN başlatır ve “süper güvenli, hizmetimizi kullanırken tüm yasadışı işlerinizi yapın” olarak ilan ederdim.

Author

19 Comments

1. Selamlar sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım

2. Bartın merkezden ben ahmet. Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 05-04-2021 07:06:42

3. Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 418

4. Antalya dan kimler var. Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. . Selam siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , Emine – 381

5. Tokat dan kimler var. Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. . Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, sağolun , hatice – 458

6. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-04-2021 21:07:47

7. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 297

9. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten gerçekten çok iyi, sağolun 11-05-2021 15:01:34

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 168

11. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 27-05-2021 07:17:42

12. Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 146

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. Mrb sayfanız valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 459

14. Karaman dan kimler var. Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. . Merhaba sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 466

15. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam siten inan ki iyi, teşekkürler 04-07-2021 16:19:01

17. Düzce merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 15-07-2021 11:28:37

18. Bu konu : ” Teori: VPN’ler istihbarat servisleri tarafından oluşturulur ve çalıştırılır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 319

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link