Sadece kişisel teorim, şu ana kadar çok fazla ağırlık vermedim, ama hala aklımda bir yerde, bazı şeyler biraz fazla mantıklı geliyormuş gibi geliyor.

Yani Çin. Herkesin bildiği gibi ahlaken çok kötü bir ülke. “Yanlışlıkla” laboratuvarlarından bir pandemik virüs sızdırıyor, (Aralık ayına kadar Avrupa ülkelerinde de bulunmuş olsa da?)

Ve sonra “uygun bir şekilde” dünyanın en büyük ilaç şirketi, DNA’yı yeniden yazan bir aşı geliştiriyor. (Ya da bu benim meslekten olmayan anlayışım, eminim pek çok insan bu aşının ne olduğunu, içerik listesi nedir, nanobotları mikroskop altında kontrol eden var mı?)

O aşıların içine bir tür kitle zihin kontrolü koyabilirler. Belki insanları uyuyan ajanlara dönüştürür. Ya da çok yavaş hareket eden bir zehir, bundan sonra sadece 10, 20 yıl sonra göreceğiz. Aşıyı alan insanlar kendilerini akıtıyor olabilir ya da belki ben yanılıyorumdur. Umarım yanılıyorumdur, barışçıl bir yetişkinlik umuyordum, bu Çin küresel hakimiyet virüsü komplo bokunu değil.

Şimdilik n95 maskelerim, tasarlanmış virüslerinin %99’unu engelliyor. İnsanların maskelilere karşı olduğuna dair işaretler görüyorum. Tüm bu bilgiler, herkese açık ya da gizli, beni bunaltıyor. Kime güvenebileceğimi bilmiyorum – Pfizer, hükümet, elitler, hepsi daha önce insanların güvenini suistimal ettiler.

Author

35 Comments

1. Sakarya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 31-05-2021 02:55:59

2. Yalova dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , banu – 484

3. Yozgat merkezden ben banu. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-05-2021 08:56:02

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 194

5. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler 04-06-2021 17:52:28

6. Mersin merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 06-06-2021 09:07:49

7. Malatya merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 06-06-2021 09:13:56

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler , Gürbüz – 357

9. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 228

10. Kilis merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler 12-06-2021 17:44:34

11. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 155

12. Mersin dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 494

13. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-06-2021 20:00:13

14. Kilis dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 350

15. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 365

16. Sivas dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Selamlar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 60

17. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler

18. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , ali – 408

19. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-07-2021 06:40:44

21. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 25

22. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Muğla merkezden ben hatice. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-07-2021 18:35:16

24. Bingöl dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 455

25. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 473

26. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 444

27. Bitlis dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , ziya – 79

28. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, sağolun , memo – 181

29. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 454

30. Muş merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 30-08-2021 08:38:31

31. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? . Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 55

32. İstanbul merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 20:27:09

33. Bu konu : ” Teori: Ya virüs ve aşı, Çin’in küresel hakimiyet için kullandığı gizli bir ajansa? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 135

34. Gaziantep merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2021 14:50:53

Write A Comment