Teorik – İran ve Kuzey Kore gibi devletlerin işleyen nükleer silahları ve büyük stokları var ve birçok ICBM ve haberler ve “hükümetler” yalan söylüyor vb.

Bir an için, aldığınız “haberlerin” çoğunun açıkçası saçmalık olduğunu düşünün. Diyelim ki 2016’dan önce çoğu haber gerçek, doğru ve doğrulanmıştı ve “hükümetler” vardı ve gerçekti. Şimdi, 2016’dan itibaren işler değişiyor.

İran ve NK’nın bir stok “oluşturmaya” çalıştığı, ancak “dünya liderlerinin” bu uluslara arabuluculuk yaptığı ve / veya tehdit ettiği bildirildi. ABD istihbaratının uydu delilleri vb. İle çalışan ve her iki ulusu vb. İzleyen haberleri gördünüz

Ancak, bu ülkelerin halihazırda büyük bir stoğa sahip olduğunu ve nükleer ICBM’leri ve LRM’leri istediği zaman ve herhangi bir zamanda ateşleyebileceğini hayal edin. Ama belli ki başka bir şey okuyup dinliyorsunuz ve bir nükleer çatışma zihninizde tamamen uzak.

Tüm bu saçmalıkları hayal edin, son iki ya da üç yıldır … saçmalık.

Mecazi mi oluyorum yoksa gerçek mi?

“1990’ların bir noktasında Doğu Afrika’da 600.000 insan öldürüldü, mecazi mi oluyorum yoksa gerçek mi oluyorum?”

“Donbass’ta devam eden Savaş sırasında 20.000 kişi öldürüldü, mecazi mi yoksa gerçek mi oluyorum?”

This Post Has 7 Comments

1. memo

Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler

2. ali

Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. doruk

Malatya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2021 01:34:37

4. ali

Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. ali

Bayburt merkezden ben ali. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 06:28:41

6. mehmet

İstanbul dan kimler var. Teorik – İran ve Kuzey Kore gibi devletlerin işleyen nükleer silahları ve büyük stokları var ve birçok ICBM ve haberler ve “hükümetler” yalan söylüyor vb. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun , mehmet – 192

7. elif yılmaz

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 19:36:17

Bir cevap yazın