E.T’ler hakkında birçok hikaye. buraya insan DNA’sı toplamak için geldiklerini iddia ediyorlar. Muhtemelen, binlerce yıl sonra şimdiki görünümümüzden ayrılmalarına neden olan gelecekteki bazı genetik hataları düzeltmeye çalışan geleceğin insanlarıdır. Peki bu hangi genetik hata olabilir?

Bu onarılamaz hasara neden olan mRNA aşıları olabilir mi? 2020, insanlığın iki gruba ayrıldığı yıl olabilir. Dijital matrise bağlı, büyütülmüş daha büyük beyinleri olan yaşlı insanlar ve post-insanlar. Birkaç bin yıl ileri sararsanız, bireysel bilince sahip olmayan yumurta şeklinde gri biyo-robotlar elde edersiniz, birçok insanın iddia ettiği gibi, gri uzaylılar.

37 Comments

1. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun

2. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 15:10:58

3. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selam siten yeminle iyi, facebookta paylaştım 18-07-2021 19:01:29

4. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım

5. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 381

6. Selamlar siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Adana merkezden ben mehmet. Merhabalar siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 11:08:45

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 186

9. Karaman dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 449

10. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 23-07-2021 22:59:47

11. Adıyaman dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, sağolun , memo – 52

12. Erzincan dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 80

13. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

15. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun

16. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 442

17. Bolu dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 373

18. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 258

19. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 12-08-2021 04:09:10

21. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 354

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 153

26. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , – 317

27. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler , Aylin – 415

28. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 111

30. Sakarya dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . Selam sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 466

31. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 69

33. Bu konu : ” Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 401

34. Edirne dan kimler var. Teorim: ET, aşıyı alan insanların torunlarıdır. . Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 448

35. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

36. selamun aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment