Pekala, eve geldim ve yanlışlıkla bir sineği içeri aldığımı fark ettim. Onu havaya uçurmayı başardım ve bahse girerim Annie Leonheart gibi davranıyordum. Ama sineğin yaban arısı gibi çizgileri olduğunu fark ettim. Bu sineğe ne dendiğini bilmiyorum ama yırtıcıları korkutmak için eşek arısı gibi görünmek üzere tasarlandığını biliyorum. Birçok böcek aslında bu şekilde tasarlanmıştır.

Şimdi bunun gizli süper yeteneklere sahip rakunlarla ne ilgisi var? ARTIK GİRDİĞİMİZ ZAMAN ORAYA GİDECEĞİZ.

Her neyse: Ayrıca rakun köpekleri hakkında bir YouTube videosuna rastladım. Temelde bu köpekler dünyadaki en sevimli hayvanlardır ve bu tezi savunan herkesle ölümüne dövüşeceğim. HER NEYSE; bu doggolar da rakunlara benziyor. AMA NEDEN??

Demek istediğim, daha önceki sahtekar sineği hatırlıyor musun?? Eşekarısı kılığına giriyorlar çünkü yırtıcılar eşekarısı ile uğraşmak istemiyorlar. Yaban arıları, acıya neden olmak için tasarlanmış zehirli kıç bıçaklarıyla Kaliforniya’nın kalbinden zehirli, kızgın uçan liberallerdir.

Ama bu rakun köpeklerine geri dönelim… neden rakun kılığına girdiniz?? Rakunlar zehirli değildir. YA ONLAR MI?? Yoksa yırtıcıların dikkat etmesi gerektiğini bildikleri başka bir gizli yeteneği saklayarak rakun kılığına girmiş herhangi bir hayvana güvenlik mi sağlıyorlar?

BU ÇÖP PANDALARIN BİR ŞEYLER GİZLEDİĞİNİ BİLİYORDUM.

22 Comments

1. Mardin dan kimler var. Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 27

2. Bu konu : ” Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hayran edici, saolun , ziya – 116

3. Sivas merkezden ben . Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 09:38:47

4. Zonguldak merkezden ben ali. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler 25-08-2021 10:17:24

5. Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

6. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

7. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Ardahan dan kimler var. Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor . Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım , ali – 468

9. Muş merkezden ben . Merhaba siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 19:21:57

10. Elazığ dan kimler var. Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 70

11. Merhabalar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler , ziya – 236

13. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım 30-08-2021 19:09:13

14. Bu konu : ” Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , ziya – 318

15. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım , ali – 135

17. Bu konu : ” Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 443

18. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Teorim: rakunlar gizlice bazı süper güçler saklıyor . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 46

19. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 24-09-2021 16:47:29

Write A Comment