Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi?

Başkanın neden halkla iletişimini koruyan yasaları kullanmadığı merak ediliyor. Çeşitli twitter ve facebook ve diğerleri, başkanın mesajlarını karıştırırlarsa vatana ihanetle suçlanmayacaklarını biliyorlardı. Başkanın mesajlarını sürekli sansürleyerek ve onu yasal olarak tepki vermeyerek, normal insanlar internette susturulduğunda tepki vermemesi için halkı eğitmişlerdir.

Ortalama bir joe’nun koşulları kabul etmek için bir düğmeye tıkladığı ve çıkarılırsa, yani başkanın halkla iletişimine müdahale etmenin vatana ihanet olduğu ve ABD’nin iktidar yapısına saldırı olarak kaldığı iddia edilebilir.

O halde, neden çoğu kez kozun sadece boktan bir saçmalık olduğu ve başkan bana, normal vatandaşa bir mesaj gönderirse, bu mesajın önemli olduğu ve dikkat etmem gerektiği şeklindeki yazılı olmayan kuralın altını oyarak mantıklı geliyor. Çoğu zaman saçmalıklar yayınlayarak, medyaya ve sosyal newtonlara, kötü tat, yanlış bilgi, ırkçılık ve diğerlerinden her türlü gerekçeyi getirerek çeşitli gönderilerin kaldırılmasını haklı çıkarmak için bir bahane sunuyor.

Benim için açıkça, insanlar herhangi bir sosyal ağ sansürüne tepki vermemeye hazırlandı.

Açıkçası ben bir koz ya da biden destekçisi değilim, bu insanlar senin arkadaşın değil

“Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi?” üzerine 16 yorum

1. Diyarbakır dan kimler var. Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 92

2. Muğla dan kimler var. Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? . Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 374

3. Bu konu : ” Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 185

4. Trabzon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 23-01-2021 21:19:58

5. Bu konu : ” Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 255

6. Bilecik dan kimler var. Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? . Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , ali – 463

7. Kars dan kimler var. Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? . Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 31

8. Bu konu : ” Teorim, Trump’ın sosyal ağların mesajlarını kendi isteğiyle kaldırmasına ve düzenlemesine izin vermesi ve sonunda onu ortalama bir insanı sansüre karşı savaşmanın bir anlamı olmadığı konusunda eğitmesi için yasaklaması mı, çünkü başkan hiçbir şey yapamazsa, yapabileceklerinizi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 292

9. Antalya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 01:14:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link