Teröre karşı savaş 2020’de başlıyor

https://www.cnbc.com/2020/08/21/who-warns-a-coronavirus-vaccine-alone-will-not-end-pandemic.html

İlkbahar yaz sonbahar kışı ne olursa olsun her gün kendinizi öldürmek için maske takmanın, hükümetiniz öyle diyorsa evinizde kilitli kalmanın, yemek konseptinden, aylık sokağa çıkma yasaklarından ve savaş bitene kadar tüm günlük rutinleri ve aktiviteleri askıya almanın keyfini çıkarın.

Dinle. Bu Teröre Karşı Savaş, sürekli bir savaş.

Teröre Karşı Savaş, 2001’de başlayan ve 2015’te sona eren ebedi bir savaştır.

Bir şey olursa, 5 yıl sonra daimi savaş sona erdiğinde ortadan kaybolacak. (Amerikan halkının birbirini öldürmekle çok meşgul olduğu, böylece WHO ve Birleşmiş Milletler daha fazla korkabilirler)

Sonrasında toplumun tamamen harap olmasına yol açan çürümenin, çaresizliğin ve deliliğin tadını çıkarın. Bu “Yeni Normal” in sonunda, toplu cinayetleri normalleştirmelerini bekleyin. Pedofili ve zorunlu yüz maskeleri sürekli yeni normal olarak kabul edilebiliyorsa, neden kan da akmasın?

Ve bir sonraki Teröre Karşı Savaş’ı (Bir önceki Terörle Savaş’ta görülen Draconian Muhafazakar Sansür ve Yüz Maskeleri yerine mağaza memurları kadar yaygın olan Kiralık Silahlar, Ücretli Katiller ve Cyborg Katilleriyle) “Beyaz Cisgender Mysognists’e Savaş” adını vereceğiz. “

“Teröre karşı savaş 2020’de başlıyor” üzerine 16 yorum

1. Elazığ merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-08-2020 04:08:05

2. Uşak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:21:26

3. Bu konu : ” Teröre karşı savaş 2020’de başlıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 354

4. Osmaniye dan kimler var. Teröre karşı savaş 2020’de başlıyor . Mrb web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 315

Yorum yapın