https://www.theguardian.com/us-news/2021/apr/02/us-capitol-lockdown

ABD Kongre Binası: Bir subay ve araba bariyere çarparak öldüğünden şüpheli

Polis, iddiaya göre araca çarpıp ardından polis memurlarına bıçakla saldırdıktan sonra şüpheliyi vurdu

Olay saat 1’den hemen sonra oldu. Başlangıçtaki kafa karışıklığının ortasında, Kongre Binası kilitlendi, personelin bir “dış güvenlik tehdidi” raporları arasında “gizlenmeleri” söylendi. Bir kongre muhabiri sosyal medyada yayınlandı binanın doğu cephesinin dışına inen bir helikopterin dramatik videosu.

“Şüpheli, arabasını iki memurumuza çarptı,” dedi, “sonra Kuzey Barikatı bariyerine çarptı. O şüpheli araçtan elinde bıçakla çıktı. Memurlarımız daha sonra bu şüpheliyi yakaladı.

Sözlü emirlere cevap vermedi. Şüpheli, ABD Kongre Binası polis memurlarına doğru hamle yapmaya başladı ve bu sırada ABD Kongre Binası polis memurları şüpheliye ateş açtı. Şüphelinin öldüğü açıklandı. “

Metropolitan polis şefi vekili Rob Contee, verdiği brifingde terörizmle bir bağlantısı görünmediğini söyledi.

PERHAPS ÇÜNKÜ ALLAHO AKBAR DEDİĞİNİ DUYMADI!

gönderen … whisper2045
[comments]

Author

10 Comments

1. Ordu dan kimler var. Terörizm: Müslümanlara karşı bir komplo . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 364

2. Ordu merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-04-2021 04:26:43

3. Bu konu : ” Terörizm: Müslümanlara karşı bir komplo ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 179

4. Ardahan merkezden ben Emine. Selam sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 21:16:49

5. Erzincan dan kimler var. Terörizm: Müslümanlara karşı bir komplo . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 157

6. Rize merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 02:43:26

7. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 09-04-2021 22:38:50

8. Bu konu : ” Terörizm: Müslümanlara karşı bir komplo ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 413

9. Muş merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun 21-04-2021 22:36:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link