ABD, Suriye petrol tesisinde bir uçak pisti kuruyor. Bu, tüm ABD ana akım medyasında değil, kimsenin bunu görmesini istemiyorlar. Keşke bunları “resmi siyasi altta” yayınlayabilseydik. Ancak hiç şüphesiz konu dışı olarak hiçbir açıklama yapılmadan kaldırılacaktır. Onların yanlısı anlatılarına uymuyor. https://www.presstv.com/Detail/2021/02/14/645276/US-weapons-base-Syria

Gönderen … Thunder-rats888
[comments]

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler , banu – 233

2. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 83

3. Bu konu : ” “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki iyi, sağolun , banu – 317

4. Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Manisa dan kimler var. “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. . Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 261

6. Batman dan kimler var. “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. . Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 54

7. Sakarya dan kimler var. “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. . Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 263

8. Bu konu : ” “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 303

9. Bu konu : ” “Terörle mücadele” bahanesiyle yine petrolün peşindeler. ” çok güzel. Selam web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 437

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link