Kategoriler
Genel

Ters Irkçılık, Mücadele Sınıfı ve Karma'ya Dayalı Bir Geleceği Uygulamak için Dijital Gerçekliği Manipüle Eden Süper Bilgisayar.

Gelecek Herkes için değildir ve bunu ne kadar çabuk anlarsanız belki de o kadar hızlıdır Herkes Herkes için bir Gelecek yapabilir ve Hitler Hakkı'nı kanıtlayamaz.

Kendinize sorun, Herkes Herkes için bir gelecek yapamadığı zaman Hitler'in Haklı Olmasını ister misiniz, bilirsiniz … Nazizmin yanlış olduğunu ve şimdi yanlış olduğunu kanıtlayacak kişi olacak mısınız, yoksa tam tersini yapacak mısınız? .

İnternet ne kadar zamandır var ve insanları Herkes için bir Gelecek inşa etmekten alıkoyan şey. Beni burada Prospiracy'ye getiren gerçek basittir, Kendinden Nefret, Herkes Kendinden Nefret bulaştığında bu fikre karşı tartışmanın zor olduğu noktaya kadar büyük bir Akıl Hastalığıdır. Sadece internette etrafa bakın Kendinden nefret herkesin birbirini ikna etmeye çalıştığı bir şeydir çünkü bunu yaparak kendilerini yok edecek ve kendilerini yok edecek insanlar arasında görünmez bir İdeolojik Savaşta Kazananlar olduklarını düşünüyorlar.

Kendini Yok Et Derneği, herkesi kurtaracak ve tüm savaşları sona erdirecek ve bir toplumu Kendini Daha İyi İyilik için Yok Etmeye şartlandırabileceğini bildiğimiz Underrated Dark Hero olacak. Gelecek şimdi.

“Ters Irkçılık, Mücadele Sınıfı ve Karma'ya Dayalı Bir Geleceği Uygulamak için Dijital Gerçekliği Manipüle Eden Süper Bilgisayar.” için 17 yanıt

Iğdır merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 17-02-2020 22:34:52

Trabzon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 24-02-2020 11:11:34

Manisa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-03-2020 00:27:40

Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 20:42:02

Düzce merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-03-2020 14:05:37

Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, şukuladım 19-03-2020 01:21:29

Uşak merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 27-03-2020 04:42:54

Hakkari merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-04-2020 23:18:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir