Tebrikler – “ABD” de HEPİMİZ TERS TOTALİTERAN bir durumda yaşıyoruz. Manşetler yalan, politikacılar aşağılık ve tek gerçek “Ekonomi politikadan üstündür”.

20. yüzyıl, “özgür basının” hükümetin iktidarını kontrol etme haklarından feragat ettiği “ağır çekim bir şirket darbesi” idi …

Corrupt 2 Party System, birliklerin gereksiz, maliyetli savaşlarda yer almasını sağlayan MIC Partisi ile yavaşça birleşti. MIC aynı zamanda çılgın ulusal borcu da yükseltir (hangi Yolsuz Parti iktidarda olursa olsun – Bush, Obama, Trump Biden, ulusal borç artar) …

Mahkemeler ve düzenleyici kurumlar da ortadan kaldırıldı … Şirketler insandır !!! Ve neden bankacılar düzenleme kurullarına yerleştirilmedi? POTUS olarak eski bir CIA Direktörüne ne dersiniz? İstihbarat gözetim komitesinden bir Senatör CIA Direktörü olsun – sonra onu Dışişleri Bakanı yapsın !!!

Endişelenmeyin – normal bağlılık taahhüdünüze devam edebilirsiniz, çünkü Ters Totalitarizmin bir özelliği, kişinin demokratik ilkelere sadakat göstermeye devam etmesidir.

Arka plan malzemesi:

Şirket (belgesel)

Ters Totaleryanizm Üzerine Ders

31 Comments

1. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-05-2021 19:55:00

2. Ordu merkezden ben emin. Merhaba web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 10-05-2021 20:10:25

3. Osmaniye dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 429

4. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 18

5. Şırnak merkezden ben . Selam web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler 10-05-2021 21:03:27

6. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-05-2021 21:10:18

7. Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, şukuladım

9. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 450

10. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-05-2021 10:23:03

11. Karabük dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , – 476

12. Tokat dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . Slm siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 433

13. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 159

14. Adıyaman merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 03:14:36

15. Antalya dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, şukuladım , ali – 128

16. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . Selam paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 7

17. Düzce dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 67

18. Osmaniye dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 476

19. Bursa merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 22-06-2021 22:25:18

20. Kars dan kimler var. “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. . Mrb siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 472

21. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, şukuladım , banu – 380

22. Merhaba sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 303

24. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 415

26. Muş merkezden ben banu. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 11:40:28

27. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam sayfa yeminle iyi, tebrikler 15-07-2021 10:12:06

28. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

29. Bu konu : ” “Tersine Çevrilmiş Totaliter Amerika Devletlerine ve bunun için Oligarşiye bağlılık sözü veriyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 320

30. Sinop merkezden ben ziya. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 22:49:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link