Artık ne düşüneceğimi bilmiyorum lol. Kardeşim ve kayınbiraderim son zamanlarda kabakulak ile ilgili bir şey buldular, ikisi de otuzlu yaşların ortalarında ve aksi halde mükemmel sağlıkları var, ikisi de orada 2 atış yaptı.

Yine mükemmel bir formda ve sağlıklı olan arkadaşlarımdan biri, otuzlu yaşların ortalarında, ayaklarından birinin altındaki küçük bir kesik yüzünden et yiyen bir bakteri kaptı. Ayrıca aşılanmış. Doktorlar, zamanında iyileşmeden önce enfekte bacağını dizine kesmekte tereddüt ettiler. Ağır intravenöz antibiyotiklerle 6 hafta ve 35 kilo daha hafifledikten sonra, daha kötüsü geride kalacak gibi görünüyor.

Bir çok insandan başka garip hikayelerim var; eski ppl’de ani ölüm ve komplikasyonlar.

Sonra diğer uçta 63 tane zincirleme sigara içen annem 2 tane pfizer iğnesi vurdu ve koluna bile ağrı girmedi. Ailemdeki tüm 50+ kişi aşı oldu ve hiçbiri herhangi bir sorun yaşamamış gibi görünüyor.

Bir süre tereddüt ettim, ne yapacağımdan emin değildim, sonra ülkenizde (ABD) rüşvet, ödüller ve piyango başladığında aşı olmamaya karar verdim, nasıl daha fazla cezbedeceğini düşündüklerini gerçekten anlamıyorum. kişi.

…Maltusar tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 59

2. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 00:15:04

3. Yalova merkezden ben ziya. Selamlar siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım 02-08-2021 00:31:46

4. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-08-2021 19:35:56

5. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun , Hasan – 338

6. İstanbul dan kimler var. tesadüf mü? . selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 444

7. Samsun merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, saolun 05-08-2021 09:58:24

8. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 06-08-2021 08:09:10

9. İzmir dan kimler var. tesadüf mü? . Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 330

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım

11. Kırşehir dan kimler var. tesadüf mü? . Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 59

12. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler 15-08-2021 18:03:09

13. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 9

14. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok güzel, şukuladım , gaye – 271

15. Kocaeli dan kimler var. tesadüf mü? . Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 349

16. Kırklareli dan kimler var. tesadüf mü? . Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , banu – 461

17. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, teşekkürler , Aylin – 64

18. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 20:38:36

19. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 205

20. Aydın dan kimler var. tesadüf mü? . Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 58

21. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Mrb paylaşım harbiden çok iyi, şukuladım 09-09-2021 15:42:15

22. Ordu dan kimler var. tesadüf mü? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 267

23. Bu konu : ” tesadüf mü? ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 30

24. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment