Yani Kongre, 6’sında seçim sahtekarlığının işitsel kanıtıydı, ama sonra isyanlar oldu. İsyancılar, içlerinden biri öldürüldükten sonra bile kibarca ayrıldıktan sonra, Kongre herhangi bir kanıt duymamaya karar verdi.

Başlangıçta hikaye, bunun kendiliğinden bir olay olduğuydu ve bu yüzden buna hazırlanamadılar.

Ardından, “isyancıların” çoğunun aslında Trump kalabalığına sızan ve şiddeti teşvik eden Antifa olduğuna dair kanıtlar çıkıyor. Sonra tepeden tırnağa bir güvenlik başarısızlığına dair daha fazla kanıt.

Öyleyse hikaye, planlı bir olay olarak değiştirildi, şiddeti teşvik etmek ve kaydetmek için sızdılar, isyancıların Antifa üyelerinin şu anda aslen oldukları kadar çok veya hatta hiçbir suçlamayla karşı karşıya kalmayacakları. şişmiş gibi.

AOC gibi Etkili Dems, “Beni isyancılara teslim edeceklerinden korktum, yuh huu” diyerek bütün Cumhuriyetçi komşularını ayaklanmanın bir parçası olarak resmetti. Şimdi medyanın ürettiği yeni “kanıt”, isyancıların ve hatta bazı Cumhuriyetçi senatörlerin Demokrat yetkilileri kaçırma ve suikast planlaması yapıyor olmasıdır.

Bu ayaklanmaların yalnızca Demokratlara fayda sağlaması ve TÜM Cumhuriyetçileri bir listeye koymak, tüm beyazları terörist olarak ilan etmek, Trump’ı koltuğundan tamamen devirmek gibi işlerinde sahip oldukları tüm komploları ileriye doğru itmeyi haklı göstermelerine izin vermesi kesinlikle şaşırtıcı bir tesadüf. Herhangi bir eleştiri veya kanıtın Biden’ın iktidara gelmesine izin vermemesini engellemek VE DC’de büyük bir askeri operasyon organize etmek (acaba virüs tatile mi çıkıyorsa, askerler uygun şekilde sosyal mesafeli görünmüyorlar)

Author

16 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. . Selam paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 448

2. Bu konu : ” Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 22

3. Erzurum dan kimler var. Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. . Merhaba siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ahmet – 25

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 252

5. Denizli merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 17-01-2021 21:47:09

6. Aksaray merkezden ben hatice. Slm sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler 18-01-2021 05:51:58

7. Samsun merkezden ben Emine. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-01-2021 05:52:30

8. Çanakkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 18-01-2021 08:49:42

9. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 19-01-2021 03:06:56

10. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Aydın dan kimler var. Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. . Mrb web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , – 349

12. Şanlıurfa dan kimler var. Tesadüfen meydana gelen bir olay yalnızca bir siyasi tarafa fayda sağlar ve diğerine olumsuzluklardan başka bir şey sağlamazsa, fayda sağlayan tarafın, tamamen düzenlenmemişse, bunda bir eli olduğundan emin olabilirsiniz. . Mrb sayfa cidden çok güzel, tebrikler , Emine – 235

13. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link