Teşekkür ederim r / komplo!

Sadece sırılsıklam bir tane bırakmak istiyorum. Geçen yıl büyük sosyal devlere börek yaptıktan sonra buradaki topluluğa aşık oldum. Hepinize büyük sevgiler ve umarım kertenkele insanlarını dünyanın düz olduğuna ikna etmek için koca ayağın yeryüzünün derinliklerinde bir uzay gemisine götürüldüğünü kanıtlayacağız, böylece bir araya gelip MIB’yi alaşağı edebilir ve onların teknolojisini Kabal’la savaşmak için kullanabiliriz. lady gaga başkasını yemeden önce. Aşk!

… strangesnail tarafından gönderildi
[comments]

“Teşekkür ederim r / komplo!” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 499

2. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 214

3. Bilecik dan kimler var. Teşekkür ederim r / komplo! . Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 414

4. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , banu – 321

5. Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-02-2021 11:06:25

6. Erzincan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 26-02-2021 22:40:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link