Sadece sırılsıklam bir tane bırakmak istiyorum. Geçen yıl büyük sosyal devlere börek yaptıktan sonra buradaki topluluğa aşık oldum. Hepinize büyük sevgiler ve umarım kertenkele insanlarını dünyanın düz olduğuna ikna etmek için koca ayağın yeryüzünün derinliklerinde bir uzay gemisine götürüldüğünü kanıtlayacağız, böylece bir araya gelip MIB’yi alaşağı edebilir ve onların teknolojisini Kabal’la savaşmak için kullanabiliriz. lady gaga başkasını yemeden önce. Aşk!

… strangesnail tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Şırnak merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun 08-02-2021 03:47:33

3. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

4. Slm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

5. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 499

6. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 214

7. Bilecik dan kimler var. Teşekkür ederim r / komplo! . Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 414

8. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , banu – 321

9. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-02-2021 11:06:25

11. Erzincan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 26-02-2021 22:40:58

12. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler 28-02-2021 13:19:03

13. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-03-2021 09:16:47

14. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , memo – 199

15. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanki çok güzel, saolun 22-03-2021 03:15:28

16. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 41

17. Malatya merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun 07-04-2021 03:41:56

18. Bu konu : ” Teşekkür ederim r / komplo! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 146

19. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım

20. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link