Dogecoin yılda% 15.000 arttı, elon, tesla hisselerinin çok yüksek olduğunu düşündüğü zaman, dogecoinlerin şu anki şişirilmiş fiyatı konusunda bu kadar sessiz kaldığını söyledi.

Adamlar, Bitcoin 500 veya 5 bin dolar olduğunda bir şaka değil, 50.000 dolarlık görünüşe göre, istihbarat kurumları ve hükümetler tüm kriptoların% 90’ını ele geçirdikten sonra uygun bir şekilde bir sonraki en iyi şeydi. “Balinalar”, kripto dünyasının hedgefund’larıdır, ancak bunlar şirket değil, herhangi bir kripto paranın çoğunluğunu elinde tutan bireysel cüzdanlardır, bu her şey bir aldatmaca ve boykot edilmelidir.

Dogecoin’in ne zaman 50 sent olduğunu ve bu değeri tuttuğunu belirleyen şey, kesinlikle perakende yatırımcıları değil, bu şeyin günde 24 saat işlem yaptığı ve yine de bir şekilde bu keyfi fiyatı koruduğu için, musk, pazar manipülasyon taktikleri için bir hücreye atılmalıdır, yalnızca yeterli perakende NPC’ler olduğunda ancak o zaman kripto ayı piyasasına geri dönüp durulayıp tekrar edeceğiz.

Author

17 Comments

1. Balıkesir merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-05-2021 15:26:26

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 138

3. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

4. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, saolun

5. Bursa dan kimler var. Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 382

6. Bu konu : ” Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , emin – 80

7. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler 23-05-2021 23:15:45

8. Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 139

10. Trabzon merkezden ben . Slm sayfa cidden güzel, saolun 18-06-2021 00:20:07

11. Bu konu : ” Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ziya – 228

12. Edirne dan kimler var. Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. . selamun aleyküm paylaşım valla güzel, teşekkürler , Emine – 327

13. Selamın aleyküm web siten yeminle çok iyi, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Tesla hisseleri toprağa geri dönerken, misk dogecoin’i “ay” a pompalamaya devam ediyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link