hayır dostum değilim. Fauci’nin yalan söylediğini biliyordum. Bütün zaman covid hakkında. Bu yüzden geçmişine baktım ve tüm HIV korkusuyla bağlantılı olduğunu gördüm. Haberlerde tutarlı bir şekilde yalan söylemesine dayanarak bunun ve diğer tüm cinsel yolla bulaşan hastalıkların saçma olduğunu düşündüm.

Açık saçık ve rasgele korunmasız seks yapmaya başladım ve şimdi bu. Canım olup GoFundMe’me katkıda bulunur musun???

36 Comments

1. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, saolun , ahmet – 295

2. Kocaeli merkezden ben . Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 09-07-2021 06:04:12

3. Gümüşhane merkezden ben . Merhabalar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2021 06:06:48

4. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

5. Selamlar sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

6. Bursa dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 456

7. Bursa merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, saolun 09-07-2021 10:16:45

8. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Siirt dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Merhaba herkese sayfan valla güzel, teraziye tıkladım , Emine – 147

10. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım , – 89

11. Van dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 466

12. Bursa dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , memo – 273

13. Niğde merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 05:28:59

14. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Kocaeli dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . selamun aleyküm siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 255

16. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 94

18. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

19. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

20. Antalya merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım 02-08-2021 08:00:21

21. Konya dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 70

22. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, saolun , ali – 379

23. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 58

24. Selam herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 445

27. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

28. Düzce merkezden ben memo. Merhaba siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 28-08-2021 15:40:44

29. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm paylaşım cidden hayran edici, sağolun 28-08-2021 15:44:25

30. Mersin dan kimler var. Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 279

31. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 01:48:21

32. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler , doruk – 306

33. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Slm siten inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 406

35. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

36. Bu konu : ” Test COVID için Negatif, HIV için pozitif. 🙁 ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , gaye – 460

Write A Comment