Kategoriler
Genel

Test: modlar onaylamadan önce yayınlara bile bakıyorlar mı veya belirli anlatılar için izin veriliyor mu veya rapor edilene kadar boktanlara izin veriyorlar mı?

Gönderiye bakmadan bile otomatik olarak onaylanıyorlar mı, daha sonra gönderildikten sonra denetleniyorlar mı? Önce denetlendiler mi?

Shitpostlar bile bu altta memlerin komplorasemlere (kurallarına göre) açıkça yönlendirilmesine rağmen mem sayısı ile önemli midir?

Modlar, tüm yayınların, serbest düşünür oldukları yeni kalabalığa göre sıralanmasını göstermelerine izin veriyor mu, ancak mod anlatısına uymazlarsa kısa bir süre sonra bunları silmek için mi?

Memlere ve bok yazılarına karşı bir alt için, modlar son birkaç ay içinde endişe verici bir miktara izin verdi, hatta bazı yayınların “SS için silinmedi” ifadesinin yorum yapmasına rağmen hala bir şekilde benim için göründüğünü fark ettim. gönderinin hala SS’si yok

“Test: modlar onaylamadan önce yayınlara bile bakıyorlar mı veya belirli anlatılar için izin veriliyor mu veya rapor edilene kadar boktanlara izin veriyorlar mı?” için 16 yanıt

Bursa merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-05-2020 07:47:08

Ankara merkezden ben banu. Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:07:04

Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:39:42

Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:40:38

Bartın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 21-05-2020 11:18:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir