Yakında aşı olmayı planlamayın. Ama bir beyzbol maçına veya bir stadyuma gitmek veya Meksika’ya gitmek gibi bir şey yapmak için ya aşı kanıtınızı ya da yakın zamanda olumsuz bir covid testi göstermeniz gerekiyor gibi görünüyor.

Normalde etkinliklere ne zaman gidebiliriz

Author

32 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , gaye – 64

2. Denizli merkezden ben banu. Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 07-04-2021 20:25:47

3. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , memo – 137

4. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, teşekkürler , hatice – 109

5. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun 10-04-2021 04:27:47

6. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 333

7. Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, saolun 12-04-2021 12:36:40

8. Kastamonu dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selam paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 104

9. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Çanakkale dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 447

11. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım

12. Adıyaman dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selamlar sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 100

13. Edirne merkezden ben emin. Merhaba siten yeminle hayran edici, tebrikler 05-05-2021 21:46:56

14. Iğdır dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 202

15. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 196

16. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 255

17. Selam paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 26-05-2021 04:43:40

19. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler

20. Aksaray dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 32

21. Sakarya merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-06-2021 01:06:59

22. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Konya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 13-06-2021 15:33:06

24. Adıyaman dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selamlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 462

25. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , – 314

26. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 189

27. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Kayseri dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun , hatice – 30

29. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , banu – 99

31. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 10-07-2021 18:07:22

32. Ordu dan kimler var. Testler ve aşı kontrolleri ile ilgili şeyler ne zaman bitecek? . Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 157

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link