Testosterona karşı bir savaş var. TPTB, kitleler kendileri için hiçbir şey yapamayan zayıf beta erkekler haline gelirse, TPTB’nin her zaman kontrolü elinde tutacağını bilir. Nesillere göre testosteron seviyelerinin istatistiklerine bakın ve erkekler şimdi uyanmadıkça herkesin becerdiğini göreceksiniz. Aklıma gelen bir numaralı tavsiye, soyadan uzak durmaktır. Soya, erkekler tarafından tüketildiğinde östrojeni taklit eder. Bu, soya diyeti ile beslenen hayvanlardan gelen etten de kaçınmak anlamına gelir. Yani fast food yok. Bunun dışında, çok az işlenmiş gıda içeren veya hiç içermeyen organik bir diyet idealdir. Ve her gün egzersiz yapın. Açıkçası bu yazı çoğunlukla erkeklere yönelikti, ancak herhangi bir bayan okuyor ise, erkeğinize küçük bir kaltak olmayı bırakmasını ve yüksek testosteron seviyelerini artırmaya ve sürdürmeye odaklanmasını söyleyin.

13 Comments

1. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 23-04-2021 21:38:53

2. Ardahan dan kimler var. Testosteron ile Savaş . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , gaye – 312

3. selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ziya – 129

5. Nevşehir dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , emin – 447

6. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, şukuladım , ali – 466

7. Malatya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 14:30:10

8. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 221

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

10. Erzincan dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 255

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link