Testosterona karşı bir savaş var. TPTB, kitleler kendileri için hiçbir şey yapamayan zayıf beta erkekler haline gelirse, TPTB’nin her zaman kontrolü elinde tutacağını bilir. Nesillere göre testosteron seviyelerinin istatistiklerine bakın ve erkekler şimdi uyanmadıkça herkesin becerdiğini göreceksiniz. Aklıma gelen bir numaralı tavsiye, soyadan uzak durmaktır. Soya, erkekler tarafından tüketildiğinde östrojeni taklit eder. Bu, soya diyeti ile beslenen hayvanlardan gelen etten de kaçınmak anlamına gelir. Yani fast food yok. Bunun dışında, çok az işlenmiş gıda içeren veya hiç içermeyen organik bir diyet idealdir. Ve her gün egzersiz yapın. Açıkçası bu yazı çoğunlukla erkeklere yönelikti, ancak herhangi bir bayan okuyor ise, erkeğinize küçük bir kaltak olmayı bırakmasını ve yüksek testosteron seviyelerini artırmaya ve sürdürmeye odaklanmasını söyleyin.

36 Comments

1. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım 23-04-2021 21:38:53

2. Ardahan dan kimler var. Testosteron ile Savaş . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , gaye – 312

3. Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

4. selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ziya – 129

6. Nevşehir dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , emin – 447

7. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, şukuladım , ali – 466

8. Malatya merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 14:30:10

9. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 221

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

11. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, face de paylaştım

12. Erzincan dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 255

13. Merhabalar sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım

14. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 11

15. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 187

16. Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 228

17. Selam siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız harbiden güzel, şukuladım

23. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Testosteron ile Savaş . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 258

24. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler 13-06-2021 01:05:58

25. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Çorum dan kimler var. Testosteron ile Savaş . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 269

27. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2021 03:27:09

28. Hakkari merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 15:27:32

29. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 08:21:55

30. Şırnak merkezden ben memo. Selamlar web siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2021 00:54:00

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Testosteron ile Savaş ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 270

32. Malatya merkezden ben doruk. Selamlar siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 02:05:46

33. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım 23-07-2021 05:12:32

34. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link