Bir günlük yaşam için ticaret yapıyorum ve bugün Amerika’daki piyasanın teşvik duyurusuna ters veya ters bir tepki verdiğini fark ettim. Yani pazar bundan hoşlanmıyor. İlginç olan şu ki, covid vuruşu ve hisse senetleri toparlanmaya başladığından beri, bu tür açıklamalar son 6 aydır piyasayı temelde tepeye taşıdı. Açıkçası piyasalar bundan hoşlanmıyor. Düşünmek için bir şey

Author

16 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım

3. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, sağolun

4. Aydın dan kimler var. Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, facebookta paylaştım , emin – 440

5. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 227

7. Bu konu : ” Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 46

8. Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2021 22:28:00

9. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler

11. Bu konu : ” Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 78

12. Edirne dan kimler var. Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , hatice – 345

13. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Teşvik Duyurusu – Piyasa Tepkileri . Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 155

15. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-03-2021 03:14:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link