Teşvik ve Kışkırtma Yoluyla Kitle Manipülasyonu

Siyasi liderlerin bir savaşı kışkırtmak için kendi halklarını bombalamak gibi şeyler yaptığını duyduk ve bu sahte bayrakların kurbanı olmamamızın tek yolu şudur. affetmeyi öğrenirsek İnsanlar, zengin ve güçlülerin emirlerini yerine getirmek için aldatılmaktan vazgeçmek istiyorlarsa, kendi içlerinde intikam arzusuna meydan okumaları gerekir. Sorumlular bizi kışkırtmaya çalışacaklar ve kendi acımızdan kâr elde etmek için bizi şiddete teşvik edecekler, ancak geri adım atmayı reddedersek, o zaman gerçek sorun yaratanların kim olduğu ortaya çıkacak. Sevmeyi seçersek, kimsenin bizi manipüle etme ve kontrol etme gücü yoktur.

Gönderen … SlowObjective4
[comments]

“Teşvik ve Kışkırtma Yoluyla Kitle Manipülasyonu” üzerine 7 yorum

1. Burdur merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 05-10-2020 06:42:38

2. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım 16-10-2020 08:54:26

3. Bu konu : ” Teşvik ve Kışkırtma Yoluyla Kitle Manipülasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 469

4. Trabzon dan kimler var. Teşvik ve Kışkırtma Yoluyla Kitle Manipülasyonu . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım , banu – 162

Yorum yapın