Burada bunu yapanların çoğu değil, ama bunun bir aldatmaca veya örtbas olduğunu iddia eden bazılarını gördüm. Lütfen bu BS'yi yaymayı bırakın. Çünkü bu yüzden birçok insan bizi ciddiye almıyor ya da söyleyecek gerçek bir şeyimiz olduğunda bakmıyorlar.

Teyzem ve kocası 2 hafta boyunca hasta olmuştu. İlk belirti hafif öksürüktü, ancak vücutları incinmeye başladı ve ateşi vardı. Test edildi ve her ikisi de pozitif test edildi. Biraz daha yaşlı olan tanrım-annemle yaşıyorlar, bu yüzden yakında test edilecek.

Bu virüs gerçek ve bir aldatmaca değil. Aylar önce bu virüsün sadece Çin'deyken, insanlar ölmekte olduğunu ve insanların aldatmaca olduğunu iddia ettiklerinde süper duyarsız olduğunu düşündüm. Lütfen bunu yapmayın çünkü insanlar aslında buna sahiptir.

Author

115 Comments

1. Aydın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 19-03-2020 06:18:12

2. Selamın aleyküm siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım

3. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 07:10:27

4. Kırıkkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2020 07:34:53

5. Ordu merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 26-03-2020 08:37:18

6. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

7. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler 29-03-2020 14:25:47

8. Ankara merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 30-03-2020 21:19:19

9. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-04-2020 04:01:04

10. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

11. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım

12. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

13. Manisa merkezden ben banu. Selam herkese siten cidden hayran edici, teşekkürler 15-04-2020 13:44:26

14. Mersin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım 18-04-2020 00:44:31

15. Mrb web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selam herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, saolun 21-04-2020 13:06:44

18. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-04-2020 19:49:57

19. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Burdur merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-04-2020 01:25:50

21. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Kars merkezden ben Emine. Merhaba sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 04-05-2020 04:38:13

23. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

24. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım

25. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten inanki çok iyi, teşekkürler 05-05-2020 16:45:16

26. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

28. Mrb paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

29. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 16:38:30

32. Elazığ merkezden ben gaye. Selam siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-06-2020 15:32:12

33. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-07-2020 18:08:51

34. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 05-07-2020 06:51:22

35. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım

36. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

37. Karabük merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 22-07-2020 00:26:13

38. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 29-07-2020 17:03:58

39. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler 07-08-2020 00:11:06

40. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

41. Erzurum merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 13-08-2020 15:39:21

42. Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 19-08-2020 19:30:08

44. Karaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 22-08-2020 00:28:32

45. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

46. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-08-2020 06:30:33

47. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

48. Mersin merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 08-09-2020 19:24:26

49. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler 13-09-2020 14:10:34

50. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

51. Mardin merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler 27-09-2020 22:05:48

52. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

54. Diyarbakır dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 317

55. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 444

56. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, face de paylaştım

57. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-11-2020 21:23:13

58. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 465

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 378

60. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 295

61. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 381

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 5

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 70

64. Konya dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selamın aleyküm sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 253

65. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 238

66. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , – 173

67. Nevşehir dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 331

68. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 102

69. Edirne dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Mrb siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , memo – 141

70. Hatay merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 24-12-2020 04:38:00

71. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

72. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

73. Slm sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler

75. Malatya merkezden ben ali. Selam paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 17:06:53

76. Tunceli dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 376

77. Kırıkkale dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 244

78. Çanakkale merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 04-02-2021 00:11:04

79. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 387

80. Trabzon dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 177

81. İstanbul dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım , ahmet – 415

82. Kütahya dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selamlar sayfan valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 274

83. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

84. Samsun merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler 01-03-2021 16:56:43

85. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 417

86. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 245

87. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 496

88. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 10-03-2021 21:16:59

89. Kars merkezden ben memo. Selamlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 18-03-2021 02:23:52

90. Hatay dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 26

91. Erzurum merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, tebrikler 21-03-2021 09:20:15

92. Kars dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 301

93. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 23:42:53

94. Kütahya dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , – 341

95. Merhabalar sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

96. Niğde dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, tebrikler , ziya – 195

97. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 257

98. Şırnak merkezden ben . Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-05-2021 09:42:10

99. Kastamonu dan kimler var. Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. . Merhaba siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , gaye – 362

100. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

101. Kastamonu merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım 21-05-2021 05:06:10

102. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , – 371

103. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, tebrikler 26-05-2021 00:38:55

104. Bu konu : ” Teyzem ve kocası Corona Virüsü için pozitif test etti. Bunun bir aldatmaca olduğunu düşünenler için ÇOK ÖNEMLİ OLUN. ” çok güzel. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 309

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link