Büyük teyzem Dorothy az önce öldü. Kötü piliç. 80’lerinde süper komik ve keskin. Bir hafta önce zatürree ile geldi. Hastaneye gitmekle sona erdi. Daha sonra bir huzurevine gönderildi.

3 kez de covid testi negatif çıkmıştı ama yine de hastaneden geldiği için 14 Gün karantinaya almak zorunda kaldı. Huzurevi kuralları.

14. güne kadar gelemedi. Yalnız öldü. Ve tüm istediği ailesiyle birlikte olmaktı. Elbette, pencereden bakıp ölmekte olan teyzemize el sallayabiliriz, çünkü hasmat giysili insanlar onun üzerinde bir bilim deneyi gibi çalışırlar. Ama siktir et. Onunla olmak yerine yalnız ölmesini izlemek zorunda kaldı.

Bu hikayelerin çoğunu duydum. Ve bir süre covid sırasında bir huzurevinde çalıştım ve bunu her gün kendim gördüm ve nefret etsem bile bana zarar vermedi. Eve çarpmadı. Ama bugün eve çarptı

Author

27 Comments

1. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 190

3. Uşak merkezden ben Aylin. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-02-2021 02:25:48

4. Konya dan kimler var. Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez . Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 148

5. Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

7. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-02-2021 02:50:07

8. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. Slm sayfa inanki güzel, tebrikler , mehmet – 403

10. Erzincan dan kimler var. Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez . Merhaba sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 149

11. Edirne dan kimler var. Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez . Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 128

12. Niğde dan kimler var. Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, sağolun , – 343

13. Amasya merkezden ben ahmet. Selam herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 28-02-2021 08:14:41

14. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler , memo – 174

16. Siirt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 03-03-2021 21:04:07

17. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 197

19. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 21:37:10

20. selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun

21. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 332

22. İzmir merkezden ben . Selamın aleyküm siten cidden güzel, saolun 15-03-2021 05:58:59

23. Bu konu : ” Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, saolun , ahmet – 297

24. Bingöl merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, şukuladım 06-04-2021 04:54:30

25. Erzincan dan kimler var. Teyzem yalnız öldü. Kovid içermez . Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 207

26. Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 06:45:39

27. Hakkari merkezden ben hatice. Selamlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 23:57:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link