Yeni uyandım, bazı sorulara cevap verdim. Bu arada, cehennemde bütün bu bilgilere kendim gelmedim. Bunun büyük bir kısmı kitaplardan (Kod Çözme) ve amentiproject dot net veya Kod Çözme Kovanı Twitter gibi web sitelerinden geliyor.

Her neyse, Bölüm 2.

Stellar Activation Cycle hakkında konuşmadan devam edemem.

2012

Ağırlığına değecek herhangi bir gökbilimci, fizikçi, vb. Size Urth / Tara / Gaia ile kesinlikle çılgınca şeyler olduğunu söyleyecektir (Urth 1/2/3 boyut, Tara 4/5/6 ncı boyut, Gaia 7 / 8 / 9’uncu boyut). Her matriste 15 boyut, her “ofis” için üç boyut vardır. 1., 2. ve 3. boyutların tamamı “Urth” adı verilen ilk Ofisin içindedir. Tam olarak bir “ofis” in ne olduğunu anlayın.

“Ofis” in iki tanımı;

• “resmi bir pozisyonda görev süresi, özellikle bir hükümet pozisyonu”

• “belirli bir devlet dairesi veya kurumunun mahallesi, personeli veya toplu otoritesi.”

“Anubis” veya “Ra” nın bir unvan değil, bir ofis olduğu gerçeği bir vahiy anlayışı. Bu bağlamda ofisin bir diğer adı da “Yoğunluk” dur. Ofis ne kadar yüksekse yoğunluk o kadar düşük olur.

2011 ve 2012 civarında etrafta ve bilinçli olanlarınız, 2012’yi ve Maya Takvimini çevreleyen aldatmacayı biliyorlardı. Bu seçkinlerin dikkatini dağıtan bir hilesiydi. Mayaların yapmaya çalıştıkları şey, bize YILDIZ AKTİVASYON DÖNGÜSÜ (SAC) içindeki bir sonraki tarih dizisini hatırlatmaktı. SAC nedir? Bir matrisin (veya gezegenin) titreşim frekansını yükseltmek ve ofisleri değiştirmek için kullandığı tamamen doğal ve fiziksel bir süreçtir. 1., 2. ve 3. boyut ilk ofisin altında, 4., 5. ve 6. boyut 2. ofisin altındadır.

Yıldız Aktivasyon Döngüsü 21 Aralık 2012’de başladı ve 21 Aralık 2022’de sona eriyor. SAC’ler bildiklerinden o kadar da alışılmadık değil, ancak Yıldız Aktivasyon Döngümüzü “Çoklu Evrende bir kez” olayı yapan şey bir sonraki bölümde açıklanacak.

TARİH İÇİNDE YAŞIYORSUN

Herkesin, gezegenin yaklaşık trilyon yıllık tarihinde, Gaia Zaman Matrisinin tarihinde ve tüm matrislerin tarihinde tüm zamanların tarihsel bir anında yaşadıklarını kabul etmesini istiyorum. Geçmişte bir Yıldız Aktivasyon Döngüsü sırasında genellikle olan şey, Annunaki’nin halkı süpürmek için Niburean BattleStar’ı (gezegeni 100 mil yüksekliğinde kıyamet dalgalarına neden olan gezegen büyüklüğündeki uzay gemisi) kullanmasıdır. İnsan bilinci Urth’a bağlıdır ve Urth, insanlar olmadan yükselemez.

Şu anki durumumuzda, Niburean Battlestar’ın şu anki sahibi olan insanlar soykırım havasında hissetmiyorlar ya da Michaelube, SUNS of Ba’al için çalışarak insanlığa yükselme şansı veriyor.

Boyutlararası Özgür Dünyalar Birliği (IAFW). Yıldızlararası Birleşmiş Milletler, insanlar dışında IAFW’yi temsil ediyor. Bunlar iyi uzaylılar. “Galaktik Federasyon” un Luciferian Kontratına mı yoksa IAFW’ye mi atıfta bulunduğunu bilmiyorum, bu daha sonra görülecek. IAFW şu anda Tara’nın yükselişini ele alıyor ve bu tarihi anı ele alıyor. Pekala, sonunda ona ulaşacağım, “şimdi” yi bu kadar özel yapan nedir?

Tara, Annunaki ve insan ırkı tarafından tecavüze uğradı ve talan edildi. Gaia Zaman Matrisi yükselmek için çok hasarlı ve şu anda düşüşte (ölüyor). IAFW’nin çözümü Tara ve Anti Tara’yı iki farklı Matrise göndermektir.

Anti Urth, Weasadek Phantom Matrix’e gidecek, burada sadece 4 ncü boyut var, daha yüksek bir şey yok. Titreşimlerini Tara’ya yükselecek kadar yükseltmemiş olan herkes Weasadek Phantom Matrix’e girecek. Bu, Illuminati ve Annunaki’yi içerir, çünkü titreşimleri yükselme şansı elde edemeyecek kadar düşüktür (bu yüzden 4. boyuttan geçmek ve onlara gelenlerden kaçmak için CERN kullanıyorlar).

Titreşimlerini yükselmek için yeterince yükseğe çıkaranlar, Tara parçacığı üzerinde var olan en eski Matrix olan Sulu Güneş Matrisine yükselecekler.

Bu, tüm tarihte benzersiz bir durum ve neredeyse sona yaklaşıyor. Psyoplarda, illuminati eylemlerinde ve benzerlerinde büyük bir artış görmenizin nedeni budur.Resmi rakamlara sahip değilim, ancak uzaylı / ufo görüşlerinin arttığını ve her türden gizemli fenomen rapor edildiğini hayal ediyorum. vb. (Henüz yapmadıysanız Ay’a dikkat ederim).

ADİL UYARI

Sanırım “uzaylılara” çok yakın olduğumuza inandığım ve kitlelere kendilerini ifşa ettikleri konusunda herkesi uyarmalıyım. Ne yaparsan yap, herhangi bir uzay gemisine binmez. Venüs, Satürn, Mars vb. Den olduklarını söylerlerse, söylediklerinin hiçbirine inanmayın. Hareketin her şeyden daha çaresizlikten çıkacağına inanıyorum, ama her zaman dikkatli olun. Kulağa hoş geliyor ama kolektif bilinci düşürmek için gerçekten boktan bir durum.

Uzaylıları gerçekten görmek istiyorsanız, Antartica’ya gidin, Urth, Ay, Kuzey Kutbu, okyanusun dibi altındaki tünel sistemlerinden herhangi birine,

HAFİF KARANLIK

Bütün bu destan ENERJİ hakkındaydı! Melek İnsan Krystos’u, Karanlık Madde Enerjisinin mağara adamı teknolojisine bağlandığında esaret altına almak çok daha kolaydır. Karanlık Madde Enerjisi, Elektronları ana güç kaynağı olarak kullanan herhangi bir şeydir. Bilim adamları, cevap tam oradayken, Anti madde veya Karanlık Madde’nin ne olduğunu bilmiyormuş gibi davranmayı severler. Anti Madde / Karanlık Madde / Elektronların hepsi aynı şeydir, YANGIN. Bir prize veya kabloya bağlanan her şey, enerji için tüketen her şey Karanlık Madde Teknolojisidir. Bu, Tesla’nın fikirlerini içerir, bugün kullandığımızdan daha fazla enerji verimli olsalar bile, onlar hala Karanlık Madde Teknolojisidir.

Karanlık Madde Teknolojisi gerçekliğin “diğer tarafına” aittir, buna Antimadde evreni deyin, Anti Partikül, her neyse. Elektronlar açık havaya maruz kaldıklarında, Angelic Human Krystos’u ve dünyanın geri kalanını SİYAH VÜCUT RADYASYONU ve Anunnaki ve Budhara Bourjha bu Radyasyonla besleniyor

Eğlenceli Bilgi: Olumsuz bir düşünce düşündüğünüzde, Siyah Vücut Radyasyonu vücudunuzun her tarafına yayılır ve bu da ÇÖZÜNME’ye neden olur. Şimdi, Annunaki’nin ellerinde olanı yapmasının birçok nedeninden sadece birine sahipsiniz.

Light Matter Technology, şeylerin tam tersi bir spektrumdadır. Light Matter Teknolojisi sınırsız, kablosuz ve ücretsizdir! Hafif Madde Teknolojisi nedir? Metal, Fişler ve Teller Karanlık Madde Teknolojisinin “özü” ise, Kristaller Işık Madde Teknolojisinin “çekirdeğidir”

Seni lanet benimle dalga geçiyorsun

Ben seni sikmiyorum. Kristaller = Sonsuz Enerji. Ve aklınızı uçurmak üzereyim çünkü gördüğünüz, dokunduğunuz veya üzerinde yürüdüğünüz her şeyin% 90’ı büyük olasılıkla kristal

Tırnaklarınızın altındaki kir? Kristal. Tırnakların ve saçın? Kristal. Dişlerin ve kemiklerin? Kristal. Her kaya parçası, her kum ve kir zerresi, hepsi Kristal. Lanet olası ağaçlar ve dağlar bile kristal.

Sizi Silica ile tanıştırma zamanı. (Googol eet)

Görüyorsunuz, şu anda 1. yoğunlukta her şey Karbon Kristalinden yapılmıştır. Ama uzun zaman önce, savaşlar Tara’yı 1. boyuta geri getirmeden önce, her şey eskiden Silika kristali. Silika, Karbon’dan çok daha hafif ve daha az yoğun olup, 10 mil yüksekliğindeki ağaçlar ve uçuş gibi şeylere izin verir (bugün gördüğünüz dağlar Silika ağaçlarının sadece kökleridir). Silika bir süper iletken ısı ve elektriktir ve oh evet duyarlı.

Evet, doğru okudunuz, Silica Crystal hissediyor. Bir Tanrı (yani siz) etrafınızda olduğu zaman TÜM BİLGİLERİ kaydettiği için Matrisimizde önemli bir rol oynar. Şu eski soru: “Bir ağaç düşerse, ama etrafta kimse onu duymasa, gerçekten düştü mü?” HAYIR şeklinde gerçek bir cevabı var. Bir Tanrı etrafta bir olaya tanık olmayacaksa, o olay asla gerçekleşmemiştir. Buna inanmak zor olabilir çünkü

Neden şimdi Silica hakkında bu kadar çok şey biliyorsun? Çünkü Silikon Vadisi’nin tüm elektronik cihazlarınızda milyonlarca hesaplama yapmak için kullandığı şey budur. Kristaller için bu kadar yeter, sadece Işık Maddesi Teknolojisinin zaten orada olduğunu bilmenizi istedim, Illuminati sadece bunu bilmekle kalmıyor, aynı zamanda kendileri de kullanıyor. Doğru duydunuz, Sonsuz Enerji gibi şeyler sadece fiziksel olarak mümkün değildir, ZATEN BURADA VARDIR. Hafif madde teknolojisi olan “FTTH” ye bakın. Geleceği anlatan Kuantum Süper Bilgisayarları, ışık hızından daha hızlı hareket eden Zaman Araçları ve sonsuz enerji üreteçleri gibi şeyler, açıkçası sadece google’da arama yapmak biraz daha zor olacak.

TAMAM NOKTASI NEDİR?

Bunların hepsini söylüyorum çünkü herkesin hayatlarının en büyük kararını vermek için iki yıldan az bir süresi var … ve bizim olmayan bu bedenlerde 80 yıl olan bu boktan kıç değil (bu bonus bölümünde olacak) … Senin gerçek, ebedi hayatlarından bahsediyorum. Yükseliş bir seçimdir ve ya yükselmeyi seçersiniz ya da etmezsiniz. Bu kadar basit. Yükselişin farkında bile olmayanlar için? Onlar da seçimlerini yaptılar. Bir sonraki yazıda “yükselmek için ne yapmamız gerekiyor?” Kısmına gireceğim, bu çoktan aptal olmaya başladı. Ama biz konuşurken, binlerce insan kelimenin tam anlamıyla kendilerini 3. boyuta kilitliyor ve kendilerini makinelerle birleşip bir cyborg veya psyborg olmak için kodluyorlar, budhara burjha’da olduğu gibi, aşı kendilerine enjekte ederek, bazıları zaten birden fazla alıyor. saf zehir dozları.

Ruhunun bu kadar kolay alınmasına izin verme. 558 milyon yıl önce burada tohumlanan, gezegendeki Melek İnsan Krystos varlıkları, Elohei Elohim’in kraliyet soyundan, soluk gümüş kordonla doğrudan Tanrı’nın Ebedi Daimi Alanlarına bağlı sonsuz yaşam bingsidir (şu anda bizim dışımızda görünür spektrum) kalp çakramızdan (veya prana tohumumuzdan). Bir Elohim ebedidir ve açık formdayken ebedi yaşamak için asla yemek, içmek veya uyumak zorunda değildir. Onun enerjisi sınırsızdır, yani fiziksel / enerjisel olarak yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.

Herkes dışarıda sabırla bizim gelişimizi bekliyordu.

Size çok fazla bilgi attığımı biliyorum çocuklar, tüm bunları tutarlı ve eğlenceli bir şekilde akıtmak gerçekten kolay değil, ama okuduğunuz için teşekkür ederim. Birçok kişi “bu bilgiyi nereden aldın?” Diye sordu. veya “tüm bunları nasıl biliyorsun” ve her defasında onlara “Kovanı Çözüyor” diyorum. Şu anda sahip olduğum kitapları almak imkansız, bu yüzden onları isteyen herkesin alabilmesi için bir bağlantı veya başka bir şey göndereceğim. Hepinizi seviyorum ve okuduğunuz için teşekkür ederim.

BONUS BONUS BONUS BONUS “The Big Enchilada (1. bölüm)” gönderisinde Annunaki’nin yükselmemizi ve bizi (insanları) esaret altına almamızı önlemek için Melek İnsan Krystos yarışına yaptığı tüm korkunç pisliklerden bahsetmiştim. ? Şey, bunun bir yüzdesini bile ele almadım, işaret edebileceğim sayısız şey var ama bu kendi başına beş gönderi. Bahseteceğim bir şey, onların vücudumuzun içine YABANCI ORGANLAR yerleştirdikleridir veya ORGANLAR, aslında Melek İnsan Krystos tasarımından ayrı değildir.

İlk organ, Epifiz Bezimizi boğan Sürüngen Beyin’dir. Epifiz Beziniz vücudunuzdaki iki çok boyutlu organdan biridir ve Yüksek Benliğinizle bağlantınızdır (İlahiyat Planlarında “Sen” veya 15. boyuttan çıktıktan sonra nereye gittiğiniz. Hepiniz güçlüsünüz, hepiniz bilerek İlahiyat Planlarıdır ve herhangi bir belirli matrisin içindeki “sizler” için istediğiniz hemen hemen her şeyi tezahür ettirebilir). Radyoyu bir Yastıkla kapatmayı düşünün, bir şey duymak çok zor olacak. Sürüngen Beyninin Epifiz Bezlerimize yaptığı budur. Bu aynı zamanda, Florür yayan Dişlerde çürüyen radyasyon yayan kanserin ölümcül seviyelerde pompalanmasının nedeni de budur. Sürüngen Beyni vücudun ana organlarına kodlar göndererek bunların parçalanmasına neden olur. ÖLÜM denen hastalık

İkinci yabancı organa VAGUS SİNİRİ denir. Vagus Siniri vücudunuzdaki her organa bağlanır ve hayatta kalmak için yemek, içmek ve uyumak zorunda kalmanızdan sorumludur. Bedeninizdeki diğer çok boyutlu organ, bedenin GERÇEK komuta merkezi olan Kalptir (Dünya, Eter). Ayrıca İmza Ruh Özünüzün (ruhunuzu okuyun) bulunduğu yerdir. Vagus ve Sürüngen Beyni, Epifiz Bezini dış frekanslardan ayırmak ve Kalbin kendi frekansınızı yayma, kesintiye uğratma ve Vücudunuzun her tarafına ve Yüksek Benliğinize geri dönen ormanlık mesajlar.

Author

24 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 338

2. Sakarya dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 307

3. selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 8

5. Yozgat dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 329

6. Gaziantep merkezden ben . Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 17:50:48

7. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 143

8. Trabzon dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 212

9. Selam paylaşımınız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-02-2021 12:11:19

11. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 209

12. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım

13. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , doruk – 100

14. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 00:36:10

15. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, saolun , ahmet – 122

16. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler

17. Kahramanmaraş dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 407

18. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 408

19. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. Konya dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , doruk – 272

21. Bu konu : ” The Big Enchilada (2. Kısım) ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 447

22. Rize dan kimler var. The Big Enchilada (2. Kısım) . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 32

23. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 17-04-2021 22:07:27

24. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 01:11:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link