The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.)

The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks, feds, vb.)

Bunlarla uğraşırken dikkate alınması gereken bazı şeyler.

Onlarla geleneksel anlamda asla bir tartışmayı kazanamayacaksınız. Sizi çemberler içinde devam ettirmek için kale direklerini hareket ettirmelerini engellemek için hiçbir kanıt yeterli olmayacaktır.

Konunun onlar hakkında olmadığını hatırlayarak tartışmaya girin, ikna etmeye çalıştıkları pusuda bekleyenler ve yeni başlayanlar hakkında. Gerçekleri ve gerçeklerle bağlantıları bırakın. Yukarıdaki kılavuzda ana hatları verilen kalıpları fark etmeye başladığınızda, kılavuzu şu anda kullandıkları adıma bağlayabilirsiniz. Geçmişte bunda başarılı oldum ve rehberi yaymanın ve ne arayacağını bilmeyenlere öğretmenin başka bir yolu.

“The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.)” üzerine 24 yorum

1. Bu konu : ” The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 72

2. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım 06-12-2020 14:04:22

3. Çanakkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım 07-12-2020 12:53:20

4. Şırnak dan kimler var. The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) . Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 56

5. Bu konu : ” The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 392

6. Antalya merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-12-2020 04:08:58

7. Tekirdağ merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 23:05:21

8. Bilecik merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 05:12:53

9. Kırklareli merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun 01-01-2021 05:09:23

10. Ankara dan kimler var. The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) . selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 365

11. Erzurum merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 00:51:36

12. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, sağolun 23-01-2021 00:48:51

13. Çanakkale dan kimler var. The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) . Merhaba web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 446

14. Bu konu : ” The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 116

15. Bu konu : ” The Gentleman’s Guide to Forum Spies (spooks trolls vb.) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 426

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link