Başka biri bunu düşünmeyi tamamen tuhaf buluyor mu? https://m.youtube.com/watch?v=T7Jg6koGE-g bugün Londra’da yaşandı, Guardian çevrimiçi uygulamasında bundan hiç bahsedilmiyor mu? Kaydırırken ekranım kaydedildi. Yürüyüşün ne kadar büyük olduğunu ve Guardian’ın tam anlamıyla gerçekleşmemiş gibi davrandığını görmek tamamen ürpertici.

7 Comments

1. Bu konu : ” The Guardian bugün 17:20 itibarıyla yayında. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 83

2. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. The Guardian bugün 17:20 itibarıyla yayında. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 376

3. Edirne merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 10:28:33

4. Çanakkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2021 04:59:47

5. Diyarbakır merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım 01-05-2021 09:28:06

6. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link